Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orban valoban egy baromarc?...

Orban valoban egy baromarc? Igaza volt a Dnipro-i polgarmesternek?

Figyelt kérdés

Ugye Orban azt mondta hogy Ukrajna a senki foldje es ez az ukranoknak nem tetszett.

Mit gondolsz?



2023. jan. 28. 18:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
100%
#37. Szerintem tök jól implikáltad, most meg már maszatolsz. Nekem mindegy.
2023. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
61%
Primitív csürhe az ukrán, ezen az sem változtat, hogy Orbán egy baromarc. A fronton óbégasson a polgi inkább. Mellesleg itt az országban is lébecoló luxusverdás honfitársai is hazakotródhatnának akkor!
2023. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
33%

Én azt gondolom, hogy Orbánnak volt egy rossz szóhasználata, amire az ukrán ráharapott és kifordította, valamint kimutatta a foga fehérjét....


Pedig inkább hálásak lehetnének az ukránok, hogy befogadtuk és eltartjuk a menekültjeiket !


Hálátlan, pofátlan banda!


De ez is csak az orosz szimpátiát növeli a magyarokban és érthető...

2023. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
74%

Most nem azért, de egy polgármester hogy engedhet meg magának ilyet ?!


Aránytalannak érzem a senkiföldjéhez képesti visszavágást!

2023. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
64%

"Pedig inkább hálásak lehetnének az ukránok, hogy befogadtuk és eltartjuk a menekültjeiket !


Hálátlan, pofátlan banda!"


Ugyanúgy agresszíven követelőznek a nyugati országoktól is.

Pedig ha kimásznának egyszer a nyugat és nátó szoknyája alól, élen ezzel a féreggel nem sokáig zajlana ez az egész konfliktus. Már régen végük lenne.

De valójában tényleg elképzelhető, hogy a senki földje lesz. A keleti részt szétlőtték, a maradékot meg akár meg is vehetik bagóért "befektetők". Ehhez hozzájárul, hogy mennyien elhagyták az országot, és azok zöme szerintem nem megy vissza.

Persze a primitív horda egyből hőzöng, meg fenyegetőzik, ahogy szokták.

2023. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
59%

46-os: hát, igen!


Ha a nyugat nem toszná őket, már rég vége lenne a háborúnak, de hogy folyton pumpálják beléjük a harci eszközöket, így esélytelen sajnos!


És nem csupán az agresszív, követelőző, pökhendi viselkedésük unszimpatikus, de az erőszakos sorozásuk is felháborító!


Hogy mernek harcra képtelen, beteg embereket is a halálba küldeni, erőszakkal összefogdosva ?!


Szörnyű!! :(

2023. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az lenne a korrekt, ha az ukránok végre beismernék, hogy veszettek és nem fröcsögnének azokra, akik pedig segítő kezet nyújtottak a bajban....
2023. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 Alex Fly ***** válasza:
35%
@47: miért kellene beismerniük egy hazugságot? És milyen segítő kezet emlegetsz, amikor a magyar kormánytól mindössze pár liter miseborra tellett..
2023. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
65%

48-as: nem tudom, hogy miről beszélsz, de az ukrán menekülteknek nem csak misebort adtak és adnak és az állam révén ingyenjeggyel mennek összekoldulni a környező országokba az összes segélyt röhögve, míg másnak, magyarnak nem jut helyjegy se meg étel se a szájába.


Tudod te, hogy hány szegény család éhezik?!


Mégis anyagi erőn felül támogatva vannak az ukránok, szóval....

2023. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
63%
#48. Mekkora csicska vagy...a második legtöbb menekültet fogadtuk be a lengyelek után, kár, hogy erről lemaradtál, mert egy kő alatt élsz.
2023. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!