Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orban valoban egy baromarc?...

Orban valoban egy baromarc? Igaza volt a Dnipro-i polgarmesternek?

Figyelt kérdés

Ugye Orban azt mondta hogy Ukrajna a senki foldje es ez az ukranoknak nem tetszett.

Mit gondolsz?



2023. jan. 28. 18:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim válasza:
32%
Fogadni mernék, hogy az ukrán azóta sem jött rá, hogy ezzel az Urálon túli származási vonal emlegetésével olyan mentalitásba állt bele, ami alapján a teljes amerikai földrészt is senki földjének nevezheti, mert az ottani lakosság nagy részét kitevő fehérek és feketék 500 évvel ezelőtt még Európában és Afrikában laktak. A magyar lakosság nagy részének eredete ráadásul nem is annyira keletre vezethető vissza. Az is érdekes, hogy Orbán mond valamit, és másnap már reakció van az ukránok részéről, mintha ez lenne a legsürgetőbb dolguk, és éjjel-nappal azt lesnék, hogy mit is mond az Orbán róluk. Kevesebbet kellene foglalkozni velük, és kb. olyan békepárti közleményeket kiadni, mint a Vatikán, amelyik szinte az egyetlen hivatalosan békepárti ország rajtunk kívül Európában.
2023. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
32%
Teljesen igaza volt
2023. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
72%
#34. Tapsolj csak nyugodtan, ha a szádba szarnak, hiszen jól megkapta az O1G. Állítom nincs még egy ilyen szánalmas csicska, öngyarmatosító ellenzék más országban...
2023. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
36%
34-es voltam én arra írtam, hogy igaza volt, hogy Orbán egy baromarc xd
2023. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
78%
#36. Eddig is értettem, akkor most légyszi olvasd el újra, amit neked írtam a 35-ös válaszomban, mert az pontosan neked szól! ;)
2023. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
17%
Jó, de most full nem értem. Mondtam, hogy ellenzéki vagyok vagy mi?
2023. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
35%
32, az ukránok, románok és a többi szomszédos nép mindent provokációként fog fel, ami az érdekét sértheti, és ezt elég primitív módon reagálja le. Egy nagymagyarországos zászlótól is idegrohamot kapnak. Ez nem az ukrán háború miatt van tehát. Normális ember így sosem viselkedik.
2023. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
33%

34, Hont András intelligensen kiosztotta az ukrán vadbaromnak tapsikoló ellenzéki kommentelőket. Vedd nyugodtan te is magadra.


Primitivek vagytok, mint a donbaszi polgármester.Bárkinek tapsikoltok agy nélkül, aki Orbánra rosszat mond.

2023. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
18%

40-es

Jól van olvasd csak a mandinert 😘

2023. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
49%
#39. Nem tudom, hogy közben törlésre kerültek-e kommentek, de én írtam a 34-est és finoman szólva sem ellenzéket dicsőítő volt az a válasz szerintem. :D
2023. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!