Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orban valoban egy baromarc?...

Orban valoban egy baromarc? Igaza volt a Dnipro-i polgarmesternek?

Figyelt kérdés

Ugye Orban azt mondta hogy Ukrajna a senki foldje es ez az ukranoknak nem tetszett.

Mit gondolsz?



2023. jan. 28. 18:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
67%
Azt hogy Viktornak le kellene mondania.
2023. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
36%

Én fideszes vagyok de nagyon nem teszik Ukrajnához való hozzáállása

A szankciókat is támogatnia kellene inkább szóban is..

2023. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
33%
Orbánnak van igaza. Ukrajna a senki földje. Kinek mit intézett a kormánya.
2023. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
41%
Ha esetleg nem értené valaki, hogy miért választjuk meg négyévente kétharmaddal a Fideszt, tessék most ránézni az érintett Telex és 444 cikk alatt a kommentekre FB-n (linkelni nem vagyok hajlandó). Hányinger.
2023. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
30%
Az, csak pont nem emiatt. Ez egy semleges, objektív kijelentés volt. 10 millió ember elmenekült, a legértékesebb területek elfoglalva, rengeteg város földig bombázva. Ezen hogy lehet kiakadni? Nem volt negatív kijelentés. Milyenek ezek az ukránok, ha ilyenekre is ugranak? Meg 6.-os törikönyvekre? Ők meg itt hosszasan gyalázták, fenyegették a magyarokat... Gusztustalan.
2023. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
60%

"Putyin célja az, hogy irányíthatatlan roncsot csináljon az országból, éspedig azért, hogy azt a Nyugat ne tudja trófeaként felmutatni. Mi több, ez már sikerült is, Ukrajna olyan, mint Afganisztán: a senki földje"


Ebben nincs szerinted némi igazság? Most értem hogy ez fáj az ukránoknak, de ettől még lehetne tisztán látni, hogy többek között ezért is bombázzák a civil infrastruktúrát, mert Ukrajna a fegyverekből, pénzből nem fog kifogyni hála nyugatnak, ellenben ha eléggé szétlövik akkor ember nem fog ott maradni akit lehetne az oroszok ellen használni.

2023. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy érzéketlen, részvétlen megjegyzés volt. Nem tudott volna Orbán diplomatikusabban fogalmazni? Persze, hogy rosszul esik az ukránoknak, akik közül sokan a túlélésért küzdenek egy éve, és egy jóllakott politikus a fűtött konferenciateremben kijelenti, hogy ja, amiért harcoltok, az egy senkiföldje, bocs.


Meg amúgy nyilván az afgánoknak se esik jól, hogy az ő országuk egyes európaiak szerint a senkiföldje szinonímája.

2023. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 Alex Fly ***** válasza:
49%
Szerintem a polgármester ezzel senkinek nem mondott újat; eddig is nyilvánvaló volt mindenki számára.
2023. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
62%
Teljes mértékben igaza volt. Kérem megcáfolni pontról-pontra az állításait,aki nem ért vele egyet!
2023. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
38%

#8. "hogy ja, amiért harcoltok, az egy senkiföldje, bocs."


Nem ezt mondta. Az, hogy a háború következtében Ukrajna egy Afganisztánhoz hasonló senkiföldjévé válik, abban semmi sértés nincs, legfeljebb az igazságtartalmán lehet vitatkozni (szerintem mondjuk abban sem).


"Nem tudott volna Orbán diplomatikusabban fogalmazni?"


Teljesen mindegy, hiszen a szavai szándékos félreértésén alapuló műsértődés és hiszti egyrészt a hazai baloldal esszenciája, másrészt remek hergelési alap az összes ellenérdekelt politikai fél részére az egész világon. Aki nem fogalmaz diplomatikusan soha (háborútól amúgy függetlenül, tehát ez a felmentő körülmény sem játszik), az pont az ukrán oldal. Folyamatosan megy Magyarország nyílt fenyegetése, a hozzád hasonlók meg rendre azzal jönnek, hogy "ajjaj, ezt biztos azért kaptuk, mert nem nyaltuk ki eléggé a minket gyűlölők s.ggét, vajon hogy tudnánk jobban behódolni/alárendelődni/megfelelni, jaj én úgy szégyellem, hogy magyar vagyok". Érdemes lenne végre megtanulnotok, hogy a szomszédainkban élő, nálunk sokkalta sovénebb népek szerint ez nem más, mint nettó lenézendő, leköpnivaló csicskamentalitás, ettől nemhogy nem lesztek az ilyenekkel jobb viszonyban, hanem gyengeségnek fogják tekinteni, amit bármikor készek kihasználni. Medgyessy ezt már jó régen megtanulta, ti viszont azóta sem értetek semmit.

2023. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!