Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a testvérek...

Mi a véleményetek a testvérek közötti szexről?

Figyelt kérdés

Előre bocsátom, a kérdés nem sért szabályt, szóval felesleges jelenteni, egy email váltás a moderátorokkal és úgyis visszakerül.


Szóval adott egy testvérpár, nem lehet gyerekük, mert az egyikük steril. Szexuális kapcsolatban vannak egymással, szerintük mivel nem lehet gyerekük ez teljesen normális.


Undorítónak tartom, de az igaz, hogy az összes homoszexuálisok és az őket támogatók által hangoztatott bullshit igaz rájuk.

"Nem ártanak senkinek"

"Két ember szereti egymást, hol itt a probléma?"

"Nem választhatod ki kihez vonzódsz"

"Kölcsönös beleegyezéssel az ember azzal bújik ágyba, akivel akar"

"Nem természetellenes, mert az állatvilágban megfigyelhető"

"Már az ókorban is sok kultúrában elfogadható volt"


Szerintetek ezek alapján el kell fogadni?



2021. dec. 4. 12:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
85%

Meleg iskola?


Na ez uj nekem. Hol talalhato ilyen?

2021. dec. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 charlessheepford válasza:
69%

Vegyük sorra azokat a sokat hangoztatott frázisokat, amit az elfogadás jegyében a jelenlegi baloldal és az LMBTQ is hangoztat:


"Nem ártanak senkinek"


Azért ez a szülőknek, rokonoknak elég megterhelő lehet lelkileg vagy akár a környezetüknek. Azon sem lepődnék és szerintem teljesen megérthető, ha valaki ezek után undorodna a saját gyerekétől.


"Két ember szereti egymást, hol itt a probléma?"


A probléma ott van véleményem szerint, hogy nem hiába nem szokott a legtöbb esetben ez kialakulni. Itt valószínűleg túl szoros volt gyerekkorban köztük a kapcsolat vagy valami miatt pl. kapcsolatban való sikertelenségek miatt közeledtek egymáshoz.


"Nem választhatod ki kihez vonzódsz"


Azért elég sokan vagyunk ezen a sárgolyón...Okés tisztában vagyok vele, hogy nem feltétlenül, így müködik ez, de ha itt mindketten vonzódnak egymáshoz testvérként, akkor megint azt tudom ismételni, amit előzőleg írtam.


"Kölcsönös beleegyezéssel az ember azzal bújik ágyba, akivel akar"


Ennyi erővel az anyádat is megb*szhatod, pedig ő szült a világra. Véleményem szerint itt az egy szerencséjük, hogy az egyikük steril, így a vérfertőzés esélye nem áll fen.


"Nem természetellenes, mert az állatvilágban megfigyelhető"


Ezzel azért szerintem lehet vitatkozni. Az emberen kívül minden állat ösztönlény. A poloskától a kutyán át a csimpánzig ha összeakarsz hasonlítani más állatot az emberrel, az olyan mintha egy léghajót hasonlítanál össze egy mai utasszállítóval. Repülni repül mindkettő, de bármeddig fejleszteném a léghajót sosem legy egy repülő szintjén. Tömören: az ember intelligencia szempontjából kilépett a Földön lévő állati korlátból, így nem annyira van értelme összehasonlítani. Ahogy Konrad Lorentz mondta (nem szószerint idézem) az ember sok állati tulajdonsággal rendelkezik, az állatok viszont nem rendelkeznek semmilyen emberivel. Amúgy sosem értettem ezt a "mert a természetben előfordul, akkor maradhat" mentalitást. Ellenpéldák: A vadász társaságok kilövik a ferde agancsú egyedeket, mert veszélyesek más egyedekre. Az állatvilágban sem egészséges ha egy populáció belterjessé válik...


"Már az ókorban is sok kultúrában elfogadható volt"


De nem az ókorban vagyunk. Ha sejtettek is valamit arról, hogy mit okozhat a vérfertőzés sokáig kb. 19 század ezt nem lehetett megfelelően alátámasztani. A többség fogja eldönteni mi ami deviáns viselkedés és mi nem és sajnos a fentiek miatt, de azokat leszámítva is a közeli hozzátartozók közötti szexuális viszonyt nem hiába ítéli el nyugati (euro atlanti) civilizáció.

2021. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
76%

"Vegyük sorra azokat a sokat hangoztatott frázisokat, amit az elfogadás jegyében a jelenlegi baloldal és az LMBTQ is hangoztat:"


Miota foglalkozik a baloldal es az LMBTQ ket testver parkapcsolataval?

A kerdezo szandekosan erolteti hogy ha ezek a dolgok igazak a melegekre akkor igaznak kell lenniuk a testverekre is. Ez az o logikaija

2021. dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
87%

#53


Szerintem meg csak szimplán a saját lelkét akarja vígasztaltatni, csak az olvasottak alapján ez nem jött össze neki, szerintem pont a kérdező az az illető, aki szexuális viszonyt folytat a testvérével és így jön elő a sztereotípiákkal meg a bullshit szöveggel, de bízom benne, hogy észbe kap és rájön, hogy a tesóval b*szni k*rv@ gáz!

2021. dec. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 charlessheepford válasza:
19%
Mivel a "Love is love" a jelszava a mozgalomnak és a liberalizmus amúgy is zászlajára tűzte a szexuális szabadság eszményét ezért beletartozik véleményem szerint. Igen az ő logikája, de ezért is mentem végig azon pontról pontra
2021. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon politika felé mentek el a válaszok. Nem természetes dolog de előfordul ilyen. Természetesen nem szokás nagydobra verni. Kamasz és tini korban érdeklődőik az ember és van hogy a testvér lesz ennek alanya. Idővel ezt kinövik az esetek 99%-ában. 25L
2021. dec. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
100%

Igen "Love is love", csakhogy az LMBTQ-ba nem tartozik bele a testver szerelem.

Pl. a "Black lives matter" is a fekete emberekre gondolnak. Ott is bele lehet magyarazni hogy a fekete macskakra is gondolnak.

2021. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
30%

Tovább gondolva, ha 2 testvér azonos nemű, akkor ugyanúgy "Love is Love" mint két idegen meleg.

Ezért is ilyen veszélyes ez a határok nélküli liberalizmus.

2022. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért is ilyen veszélyes ez a határok nélküli liberalizmus."


Meg a hatarok nelkuli konzervatizmus is eleg elhetetlen. Mikor a vallas iranyit mindent es ha ellent mondasz kivegeznek...

2022. jan. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
17%

Mindig a középút a legjobb. Pl mint jelenleg a Magyarországi törvények ebben a tekintetben (NEM, nem vagyok Fideszes).

Se nem Nyugati őrültség, sem keleti diktatúra.

2022. jan. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!