Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a testvérek...

Mi a véleményetek a testvérek közötti szexről?

Figyelt kérdés

Előre bocsátom, a kérdés nem sért szabályt, szóval felesleges jelenteni, egy email váltás a moderátorokkal és úgyis visszakerül.


Szóval adott egy testvérpár, nem lehet gyerekük, mert az egyikük steril. Szexuális kapcsolatban vannak egymással, szerintük mivel nem lehet gyerekük ez teljesen normális.


Undorítónak tartom, de az igaz, hogy az összes homoszexuálisok és az őket támogatók által hangoztatott bullshit igaz rájuk.

"Nem ártanak senkinek"

"Két ember szereti egymást, hol itt a probléma?"

"Nem választhatod ki kihez vonzódsz"

"Kölcsönös beleegyezéssel az ember azzal bújik ágyba, akivel akar"

"Nem természetellenes, mert az állatvilágban megfigyelhető"

"Már az ókorban is sok kultúrában elfogadható volt"


Szerintetek ezek alapján el kell fogadni?



2021. dec. 4. 12:55
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
87%
Mi a különbség? Hogy a rokonnal kúráshoz ritka igénytelen állatnak kell lenni.
2021. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:
Én egyetértek veled, de hogy magyaráznád meg, hogy ez miben más, mint alapból pl 2-3 transzvesztita esetében?
2021. dec. 5. 19:23
 43/61 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi a különbség aközött hogy a pasiddal vagy apáddal kúrsz? Ugyanannyi a testvérek meg a transzik között...
2021. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 A kérdező kommentje:
De szerintük ha 2 ember szereti egymást, akkor nem számít semmi, hiszen nem ártanak senkinek.
2021. dec. 5. 19:32
 45/61 anonim ***** válasza:
34%

Régen a homoszexualitás ugyanolyan undorítónak számított, és konkrétan benne volt a betegségek listájában, kasztrálták meg hormonkezelték őket. A legnagyobb vallások szentkönyveiben bűnként van kezelve.


Manapság meg evidens hogy elfogadjuk őket, és ünnepeljük a szerelmüket.


Szóval nem objektív azt mondani, hogy az incest beteg meg undorító, a melegség meg nem.

2021. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim válasza:
90%

Na akkor én most ezt a vitát lezárom. Ez nem egy törvénybe ütköző dolog, innentől fogva nem éri meg vitatkozni rajta, mert emberi jog hogy valaki eldönthesse hogy kivel akar együtt lenni.

Kész, ennyi az egész.

Na köszöntem, illetve jó hetet mindenkinek!

2021. dec. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

tegnap 23:39


Hivatalosan büntetendő egyenesági rokonnal lefeküdni.

2021. dec. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
84%

'Undorítónak tartom, de az igaz, hogy az összes homoszexuálisok és az őket támogatók által hangoztatott bullshit igaz."


Egyreszt mi ez a rosszul osszerakott szoveg?


"Nem választhatod ki kihez vonzódsz"


"Nem természetellenes, mert az állatvilágban megfigyelhető"


Masreszt az LMBTQ-sok ezeket azert mondjak mert a az ellenzek kitalalta hogy a homoszexualitas nem termeszetes, tehat sokuk szerint csak emberek altal kitalalt dolog.


Harmadreszt en sokkal tobb olyan esetrol hallottam ahol egy fiu testver es egy lany testver allt ossze, mint hogy egy azonos nemu testverpar, szoval a heterokat jobban erinti ez a problema.

2021. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
82%
Előfordul az ilyen. Nem termeszetes dolog de ha egyszer igy alakul, utána már nehéz semmisse tenni. Fiatal korban sok testver között előfordulnak dolgok. Tarsadalmilag sosem lesz elfogadott. Ne is legyen az. De nem kell híresztelni. 25L
2021. dec. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
100%

Nem vitatkozni jöttem, csak egy tapasztalatot megosztani.


Láttam roma származású felnőtt embereket akik többszintű vérfertőzésben fogantak. Egyiknek hiányzott a keze (nem nőtt ki). Egy másikkal próbáltam beszélgetni is. Maradjunk a próba szintjén, alapból nehéz velük beszélni, de szerintem itt több dolog is problémákat szült fejben.


Ekkor jöttem rá mennyire elfajzott egy világ ez. Nekem (~8 éve) még úgy tanították, hogy a romákra nem használhatom a c. betűs szót, mert az nagyon sértő nekik. Erre fel ilyenek zajlanak a világban, amiről a meleg iskolában tanító képzelt világban élő tanároknak fogalmuk sincs és tabu téma számukra (mindig tisztelet a kivételnek). Ebből a társadalomból soha nem lesz érett felelősségteljes közösség.

2021. dec. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!