Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a testvérek...

Mi a véleményetek a testvérek közötti szexről?

Figyelt kérdés

Előre bocsátom, a kérdés nem sért szabályt, szóval felesleges jelenteni, egy email váltás a moderátorokkal és úgyis visszakerül.


Szóval adott egy testvérpár, nem lehet gyerekük, mert az egyikük steril. Szexuális kapcsolatban vannak egymással, szerintük mivel nem lehet gyerekük ez teljesen normális.


Undorítónak tartom, de az igaz, hogy az összes homoszexuálisok és az őket támogatók által hangoztatott bullshit igaz rájuk.

"Nem ártanak senkinek"

"Két ember szereti egymást, hol itt a probléma?"

"Nem választhatod ki kihez vonzódsz"

"Kölcsönös beleegyezéssel az ember azzal bújik ágyba, akivel akar"

"Nem természetellenes, mert az állatvilágban megfigyelhető"

"Már az ókorban is sok kultúrában elfogadható volt"


Szerintetek ezek alapján el kell fogadni?



2021. dec. 4. 12:55
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
92%
Engem simán nem érdekel, nem foglalkozok más szexuális dolgaival.
2021. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
76%

Az ő dolguk, örülj, hogy nem veled csinálják.

Én elfogadom és támogatom a melegeket, attól h 2 testvér között van, az ő dolguk. Bizarrabb, de ez van. De ha egyik testvér 8 éves a másik 19 vagy mindkettő gyerek na az már elfogadhatatlan.

2021. dec. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
41%
Ez is egy beteg elmére vall.. 🤌 itt a támogatók között szerintem sokatok olyan beteg állat, hogy képes volt megkívánni a saját tesóját! Miért pont a tesó? Amikor annyi ember van a világon?
2021. dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
34%
Ez is olyan, mint a cigányoknál a saját lányát megkívánja/ megerőszakolja össze adják a féltesójával, unoka tesójával…
2021. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:
Meglepődtem, hogy mennyi elfogadó komment érkezett. Támogatnátok, hogy a családon belüli szexuális kapcsolatról is legyen érzékenyítés az iskolákban?
2021. dec. 5. 11:57
 16/61 anonim ***** válasza:
32%

13#

Egyet értek veled! Itt a kommentelekők többsége valószínűleg azért válaszolt így mert saját tesóikat kívánták már 🤭 vagy még rosszabb🙄

Nem az én dolgom, de részemről gyomor forgató és megvetendő! Légyszi ne feküdjetek össze a tesóitokkal! Van rengeteg másik ember a földön!

2021. dec. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 molnarmarcell21 ***** válasza:
85%

ma 11:57


Na, eddig is érezhető volt, de csak felszínre tört a homofóbiád. Az érzékenyítés nem arról szól, hogy különféle szexuális vágyakat mutassanak be a gyerekeknek.

2021. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:
"Kedves" Molnarmarcell! Tudtommal homoszexuálisok csak egyneműek lehetnek. Ellenkező neműekről van szó, légyszíves menj máshova offolni, köszönöm.
2021. dec. 5. 13:59
 19/61 molnarmarcell21 ***** válasza:
82%

ma 13:59


Mi ebben az offolás? Az érzékenyítésről beszélünk, nem?

2021. dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:
Akkor hogy jön ide a homofóbia? Már kérdezni sem lehet? Felszínre tört a paranoid skizofréniád?
2021. dec. 5. 14:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!