Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a testvérek...

Mi a véleményetek a testvérek közötti szexről?

Figyelt kérdés

Előre bocsátom, a kérdés nem sért szabályt, szóval felesleges jelenteni, egy email váltás a moderátorokkal és úgyis visszakerül.


Szóval adott egy testvérpár, nem lehet gyerekük, mert az egyikük steril. Szexuális kapcsolatban vannak egymással, szerintük mivel nem lehet gyerekük ez teljesen normális.


Undorítónak tartom, de az igaz, hogy az összes homoszexuálisok és az őket támogatók által hangoztatott bullshit igaz rájuk.

"Nem ártanak senkinek"

"Két ember szereti egymást, hol itt a probléma?"

"Nem választhatod ki kihez vonzódsz"

"Kölcsönös beleegyezéssel az ember azzal bújik ágyba, akivel akar"

"Nem természetellenes, mert az állatvilágban megfigyelhető"

"Már az ókorban is sok kultúrában elfogadható volt"


Szerintetek ezek alapján el kell fogadni?



2021. dec. 4. 12:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
44%

Ezek alapján aki elfogadja a melegeket, annak ezt is el kell, különben ellentmondásba kerül saját magával.

De ha a sterilitás nem lenne, akkor már támadható lenne az egész.

2021. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
65%
Múltkor volt egy hasonló kérdés, csak törölték. Két fiútestvérről szólt, meglepően sokan voltak, akik szerint nem gáz. A mai beteg világban minden is normális.
2021. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
100%

Még a 2. unokatestvéreknél is necces.


Egyébként, Nyugat-Európában nem volt ritka régen az unokatestvérek közötti házasság meg a családon belüli "kapcsolat".

2021. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén? Lesz*rom. Én biztos nem lennék rá képes, de ha őket ez teszi boldoggá, akkor ki vagyok én, hogy megmondjam mit csinálhatnak. Ha gyerek nem lehet, nem sok jelentősége van.
2021. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
80%
Annál csak az apa-lány szex jobb
2021. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
61%

Óvszer miatt a vérfertőzéssel sem lehetne jönni.

Undorító? Miért? Mi van ha mindkét fél szép és másoknak is tetszenek?

Nem hinném, hogy társadalmi nyomáson kívül van olyan gén, ami blokkolná a látást.

2021. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim válasza:
32%

Én nem ítélem el.Sőt ismerek is testvérpárt , akik így élnek.

A szülőkön viszont gondolkodtam,hogy hogyan tudták elfogadni,hogy a

két fiuk együtt él.Nem lehet könnyű.

De az idő biztos mindent megoldott.

2021. dec. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 molnarmarcell21 ***** válasza:
82%
Normálisnak nem normális, hiszen ellentmond a normalitás definíciójának, de egyébként valóban, amíg két egyenlő fél közös beleegyezésén alapul és nem ártanak vele senkinek, addig semmi közöm hozzá.
2021. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
90%

Annyiban baj az inceszt, hogy tönkreteheti a családot. Mennyi barátság ment tönkre miután összejöttek és szakítottak, vagy miután lefeküdtek egymással. Ugyanígy két testvér is kockáztatja a kapcsolatát.


Míg egy homokosnak nincs választása, hogy nővel vagy férfival jön össze (csak az egyikkel tud boldog lenni), addig csak mert lemondasz a rokonaidról, máshol megtalálhatod a boldogságot. Persze az előbbi a biszexuálisokról nem mondható el.


De egyébként nem ítélek el senkit amiatt mert rokonnal csinálja, mert semmi közöm hozzá.

2021. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem igen is undorító! És nem elfogadható!! Fújjj… két ember ugyanabba az anyaméhben fejlődött, mindketten ugyan azt az embert hívják anyának, apának! Tényleg nagyon gusztustalannak találom.. ne is legyen gyerekük! Én azt mondom! Egy meleg pár vagy egy leszbikus pár nem össze egyeztethető, nem is értem, hogy hogyan hozhattad ide a melegeket? Ez olyan, mint hogy őket össze rakták a pedofilokkal is! Ahol lakom abban a városban is van ilyen család és sajnos születtek gyerekek is mind testi és szellemi fogyatékos lett! NEM! Nem elfogadható és gusztustalan dolog a melegekkel őket össze tenni! Ennél már csak az lenne a gusztustalan ha az egész família, anya meg apa is beszállna a családi szexbe! Hogyan kívánhatja meg egy ember a saját hugát vagy a saját bátyját?
2021. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!