Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a testvérek...

Mi a véleményetek a testvérek közötti szexről?

Figyelt kérdés

Előre bocsátom, a kérdés nem sért szabályt, szóval felesleges jelenteni, egy email váltás a moderátorokkal és úgyis visszakerül.


Szóval adott egy testvérpár, nem lehet gyerekük, mert az egyikük steril. Szexuális kapcsolatban vannak egymással, szerintük mivel nem lehet gyerekük ez teljesen normális.


Undorítónak tartom, de az igaz, hogy az összes homoszexuálisok és az őket támogatók által hangoztatott bullshit igaz rájuk.

"Nem ártanak senkinek"

"Két ember szereti egymást, hol itt a probléma?"

"Nem választhatod ki kihez vonzódsz"

"Kölcsönös beleegyezéssel az ember azzal bújik ágyba, akivel akar"

"Nem természetellenes, mert az állatvilágban megfigyelhető"

"Már az ókorban is sok kultúrában elfogadható volt"


Szerintetek ezek alapján el kell fogadni?



2021. dec. 4. 12:55
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
72%
Furcsa hogy a fiú tesóddal akarsz kurni
2021. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
100%
#28: Hol beszéltem én úgy? Én arról beszéltem, hogy nem érdekel, nem is tartozik rám. Felőlem azt csinál mindenki, amit akar. Az persze más kérdés lenne, ha gyerekük születhetne, de a kérdésben azt állítottad, hogy nem, így ezzel a vonzatával nem foglalkoztam.
2021. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:
@31 nincs tesóm, de még mindig nem válaszoltál, hogy mivel lenne gázabb, mint két meleg akik nem rokonok, ugyanis egyneműeknek nem lehetnek gyerekeik.
2021. dec. 5. 16:11
 34/61 anonim ***** válasza:
100%
"Ezek alapján aki elfogadja a melegeket, annak ezt is el kell, különben ellentmondásba kerül saját magával." Mi köze a kettőnek egymáshoz?
2021. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
91%

34#

Semmi csak a saját lelkét akarja nyugtatni, hogy nem gáz ha megkívánta a fiú tesója pélóját mondván a “melegek sem külömbek. Csak hát én a tesómmal akarok kardozni!” 😅😂 Kérdező meg tagad ez egy kis önmegnyugtatás akar lenni! De nem kapja meg me a tesóddal töcsizni gáz!

2021. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:

@35

Attól hogy te meleg vagy, nem kell így felkapni a vizet.


@34

Azt kérded: Mi köze a kettőnek egymáshoz?


Én azt kérdem: Miben más a kettő? Mivel rosszabb egyik a másiknál?

2021. dec. 5. 17:55
 37/61 anonim ***** válasza:
82%
2 gyerekem van idióta tesó baszó hogy lennék már meleg? Te meg a tesódat akarod meg molesztálni!
2021. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező!

Látjuk nyomorék vagy, így olvasd el még egyszer a válaszokat mert ha nem 100-szor akkor 1-szer sem lett le írva neked a külömbség a melegek és a tesó baszók között!

2021. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:

Egyszer sem lett leírva, igen.

Felvállalhatod, nem fog bántani senki sem, tényleg nem gond, hogy meleg vagy! De ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor offolj máshol, köszi.

2021. dec. 5. 18:20
 40/61 anonim ***** válasza:
72%
Anyád a meleg, miből szűrted te ezt le? Többen is le írták neked, hogy egy anya méhben fejlődtek egy ember hívnak anyunak meg apunak! Együtt nőnek fel egy háztartásban stb.. meg amugy is undorító! Azért mert te tesód pöcsét kívántad meg akkor miből gondolod, hogy én meleg vagyok? Te tényleg csak a lelked akarod nyugtatni, hogy nem vagy egyedül beteg állat, de az vagy ilyenek a retkesebb fajta cigányok is! (Nem mind!!) Amúgy meg meleg sem lehetnék te bánat tesó toszó nő vagyok! Még ha leszbikus lennék sem fordítanám fel úgy mások gyomrát, mint te ahogy a tesód kolbászát szopod!
2021. dec. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!