Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Holokauszttagadók! Mit gondolt...

Holokauszttagadók! Mit gondoltok ti erről?

Figyelt kérdés
Szóval előszőr is leszögezném hogy nem kérek semmiféle lezsidózást meg azt sem kérem hogy elküldjetek Izraelbe, nem is vagyok zsidó egyébként. Egyszerűen csak arra lennék kíváncsi hogy népszerűségből teszitek ezeket a kijelentéseket amikor magától értetődő módon kijelentitek hogy az egész hazugség, semmi sem igaz az egészből, vagy pedig van jókora alapos okotok is arra hogy ilyen merész állításokat tegyetek? Beszéltetek esetleg egykori túlélőkkel akik netán megmondták az "igazságot" és bevallották hogy az egészet csak kitalálták? Hova tűnt akkor szerintetek az a több millió ember, mi van azzal sok százezer családdal amely szétszakadt, és hogyan magyarázzátok ti meg a hullák tömkelegét az egykori táborok helyszínén? Azt akarjátok elmondani hogy az a sok millió elkeseredett ember akik visszatértek az egészet közösen előre megírták egy forgatókönyvbe és kitalálták azt a sok borzadalmat ami a szétszakadt családjukkal történt? Légyszíves normális válaszokat adjatok!
2010. szept. 2. 20:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
43%
MEgcáfolásra meg annyit,hogy bőven van bizonyíték,vannak dokumentum filmek és rengeteg könyv.Pl Daniel Cole(vagy Nathan nem tudom) Auschwitzi utazás.Vagy legalább is valami hasonló.Ez egy "könnyebb falat",de már csak a táborban minden dolgozó mást mond,teljes mértékben eltérő dolgokat.
2010. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 clint ***** válasza:
38%

David Cole nem Daniel.

Mielőtt a nagytudásuak elkezdenek pampogni elmondanám David cole is zsídó, a dokufilmben rajta is van a kipa.

2010. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Én csak azt mondom, hogy lehessen róla vitatkozni. Ugyanúgy, mint bármi másról. Vannak történészek akik azt állítják, hogy Dugovics Titusz csak egy fiktív személy volt, akit később meséltek bele a történelemkönyvekbe. Akkor akik ezt állítják, hívjuk őket Dugovics-tagadóknak és járjon nekik 3 év?

A gázkamrák léte például én úgy gondolom megkérdőjelezhető.

De az nem, hogy voltak munkatáborok. Olyan munkatáborok, ahol a frontokon harcoló német férfiak munkaerejét pótolták a III. Birodalom ellenségeivel, és ahol olyan pocsék életkörülmények uralkodtak, hogy több tíz- és százezres mennyiségű ember halt meg a háború során valóban a járványok és az alultápláltság miatt. De nem csak zsidók. Hadifoglyok innen-onnan, romák stb


Minden hadviselő fél hasonló fokú kegyetlenségről is tett tanúbizonyságot, ahogy mindkét félnél volt példa könyörületről is. Az amcsi tengeralattjárósok japán fogolyszállítóhajót süllyesztettek el, aztán halomra lőtték az indiai, velük szövetséges foglyokat, a németek pedig az északi szovjet kikötőkbe tartó elsülyesztett kereskedelmi hajók legénységét sokszor élelmiszerrel és útbaigazítással segítették a túlélésben. Ezeknek a megtörténtét is lehet vitatni, mint ahogy mindent az írott történelemben, mert amire van bizonyíték arra mindig lesz ellentétes bizonyíték is.

Vagy például: TUdtátok, hogy három fontos embernek eszébe sem jutott megemlíteni a dolgot? Charles de Gaulle, Winston Churcill és Dwight D. Eisenhower többszázoldalas önéletrajzi könyveikben említést sem tesznek a holokausztról és zsidók előre tervezett kiírtásáról.


Ha elolvasom Kertész Imre könyvét, cserébe te elolvasod a revizionista történészek munkáit? Főképp az is a baj, hogy az egyik fél nem ismeri a másik fél leírásait, és fordítva. Bár (most csak a saját oldalamról tudok nyilatkozni)a "holokauszt-tagadó" történészek azért utána jártak a dolgoknak és nem a vakvilágba beszélnek. Ez az én véleményem, amiről szerintem lehet értelmes vitát folytatni.

2010. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
46%
Kerdezo, tegy meg egy szivesseget, tanulj meg olvasni, mert en nem 3millio aldozatrol beszeltem, hanem, hogy az 1946-os zsido evkonyvben azt irtak , hogy a nacik altal megszallt teruleteken, 3millio zsido elt. Ezert nehezen olhettek meg 5millio zsidot.
2010. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk eloszor en is eleg felre erthetoen fogalmaztam.
2010. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 clint ***** válasza:
23%

én értettem. Tehát ezt is ki lehet matekolni:d

3 millió zsidó él a nácik által megszállt területeken. Abból el is hurcolnak egy jópárat, el is gázosítanak egy párat, és még mindig kell maradjon egy rakás túlélő.

2010. szept. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
27%

" dokufilmben rajta is van a kipa." XD

mert azt nem tehették rá ugye? az bezzeg megcáfolhatatlan, hogy zsidó ugye? :D

2010. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
0%
amúgy tényleg van aki azt hiszi, hogy egy háború (azaddigi legnagyobb) után pontosak a népszámlálási adatok? :D ez még ma is problémákat okoz, nemhogy akkor -.-
2010. szept. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:

Most jön az a része a vitának, hogy David Cole zsidó származású gondolkodó valójában nem is zsidó? Ha nem zsidó, akkor már nem is lehet hiteles a filmje a holokamuról? Amúgy David Colenak csak az apja, illetve csak az anyja zsidó. A filmje pedig önmagáért beszél.


http://www.youtube.com/watch?v=Uwg2FwN9SNo

2010. szept. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
34%

érdekes a másik érvemmel nem nagyon szálsz vitába :D

sztem le kéne tartóztatni a youtube-ot, mert az összes f@szságaitokat ott terjesztitek :D

2010. szept. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!