Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen az élet a cigány...

Milyen az élet a cigány többségű falvakban?

Figyelt kérdés

Néha látom hogy több ember is már bele van őrülve a cigány terrorba.

De pontosan mi történik?


2021. júl. 11. 07:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
90%

Ne tudd meg kérdező. Az utcában két szomszéd család is cigány, alapvető normákkal nincsenek tisztában. Folyamatosan reggeltől megy a cigányzene, ordibálnak, koszosak, szemetelnek. Pedig nem putris környék, gazdagabb cigányok, új építésű utca. De attól, hogy lett pénzük, kultúrájuk még ugyanúgy nincs.

Iskolában is többségben voltak, 24 gyerekből 17 roma. Olyanokat csináltak, mint maszturbáltak szüneten az osztályban, vagy a wcben belekakkantottak a kukába, kikenték ürülékkel vagy vérrel a wc ajtót, belepisiltek a másik kólájába, stb.

Katasztrófa egyszóval. Van köztük normális, de arányaiban veszettül ritka sajnos. Mondjuk perpill is megy a szomszédnál full hangerőn a cigányzene. Hiába szólok, olyankor lejjebb húzza, de másnap 8kor kezdődik megint és még ő van megsértődve.

2021. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg vannak romák az egyetemeken, a mi évfolyamunkon is volt egy: én. Egyébként ez a 40% vicces. Még négerből is több volt, mint romából. Az a helyzet, hogy el kell ismerni, hogy a romák többsége nem tud és nem is akar beilleszkedni a társadalomba. Ennek isszuk meg a levét mi is, akik akarunk és tudunk is. Egyetemen nem találkoztam előítélettel, ilyen cukkolós cigányozások voltak, de az vicc. Azt mindenki látta, hogy ha oda bekerültem, nem vagyok egy putris buta gyerek. Az általánosból az iskolatársaim viszont mondhatom sokra vitték, tipikus romák... Bandáznak, verekedősek, isznak, drogoznak. Nem mindegyik, de nagy része. Putrisok voltak és azok is maradtak. Én is részt vettem anno kamasz fejjel pár verekedésbe, mondanom sem kell, ha egymás közt ment, akkor csapatba csináltuk, cigány banda cigány banda ellen, de kinőttem belőle, beláttam, hogy ez nem megoldás, mert csak a véglények viselkednek így. És a romák többsége miatt szívunk mi is, az a kevés normális. Írni nem tudnak, viselkedni nem tudnak, a konfliktusok kezelésének egyetlen módját az öklükben látják. Ha belegondolok milyen barátaim voltak, kik vettek körül, miket láttam, huh. Otthon még oké volt, apám magyar, anyám roma, de mivel Jehova T. lett sosem tanított agresszivitásra, mindig jóra nevelt. Sajnos legtöbbünkről ez nem mondható el. Ezt látja mindenki otthon, ezt adják tovább, akkor mit várunk. No meg ugye a genetika, amit manapság előszeretettel hoznak fel mentségként mindenre, holott ez nem mentség semmire, mert nem vagyunk ösztönlények. Azóta diplomás vagyok, biológia-kémia tanár lettem (ja, és mielőtt valaki megkérdezi, nem tanítok lgbt propagandát a diákjaimnak).
2021. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
75%
Imádom a #73-as válaszoló kommentjét. Bárcsak több ilyen roma lenne mifelénk is, b#sszus. Tök jó lenne ilyen emberrel beszélgetni, hogy javítson a megítélésükön. :(
2021. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
0%
Látom a szövegértés senkinek sem az erőssége. Egy szóval sem említettem, hogy mindenhol 40% a cigány tanulók száma a felsőoktatásban. Egyedül azt mondtam, hogy az én szakomnál van 40%-os megoszlás. Ettől függetlenül az állítás, hogy javul a cigányok iskolázottsági aránya még mindig helytálló.
2021. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
100%
Az baj a cigányokal hogy, magukra gondolnak csak és a magyarokat zaklatják a hülyeségeikel.Nem értik hogy, Oroszokat,Németeket nem fogja érdekelni a származások nekik csak gyarmatok vagyunk.De akkor már késő lesz sirni ha erővel jönnek akkor nem lesznek emberi jogok.De az embereket is birom elfelejtik az időt amikór kenyérért álltak sorba.Vagy amikor egy gépuskás katonácska el vette a kaját és adot értéktelen pengöt.74 csak provokál neki a magyarok a világ közepe lehet a falun ahol lakik csak magyart látott.De már az is sok neki mi lesz majd ha találkozik a gyarmatartókal is.
2021. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
20%
14# unatkozó pesti drága barátom én pl észak borsodba lakok ehy faluba ahol hála istennek kevés van az is az értelmesebb fajta de mellettünk lévő falu ami 1000 fővel nagyobb a miénknél (3000) ott a 3000 emberből 2300 cigány ott inkább magyar sor van (aki ismeri és közel lakik izsófalva)
2021. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
3%

nem cigány faluban élek de a város kb 1/3 cigány és beás nugat magyarország... a város állapota? az utak nagyon rosszak viszont elég sok iskola van ahhoz képest hogy kis város :S

az utakat nem a cigányok irányítják hanem a drága magyarok akik hatalmas lyukakat hagynak már 5 éve ja mindezt penny-nél ahol napi 500 ember megfordul... nincs cigány bűnözés itt le vannak nyugodva max egymás közt balhéznak a környező falukban viszont tényleg sok a cigány viszont ott annyi gond sincs mint a városban... őszintén a nagyja qurvára el van magában aki zűrös az max 1-5% de ennyi a magyarok közt is van...


nagyon nem kell úgy csinálni mintha a cigányság valami fertő lenne miközben a nagyja életében nem látott cigányt vagy pedig csak 1-2-őt engem pl kiskoromban magyarok bántalmaztak végig óvodában meg általános iskolában aztán senkinek sem szóltam sohasem

ennyit erről hogy ki a zaklató meg ki az áldozat...

ettől függetlenül vannak rossz cigányok ugyan úgy rossz magyarok és fordítva de nagyon nem kell úgy csinálni mintha a cigányság lenne itt az egyetlen probléma és a többség sem arányosan ugyan akkora a szemetek meg a normálisok...

2021. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
80%
Jól van hazudozz csak tovább🤣🤣🤣
2021. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
34%
Milyen szakon adjuk mi a 40%-ot?
2021. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!