Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen az élet a cigány...

Milyen az élet a cigány többségű falvakban?

Figyelt kérdés

Néha látom hogy több ember is már bele van őrülve a cigány terrorba.

De pontosan mi történik?


2021. júl. 11. 07:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 A kérdező kommentje:

Látom csak ennyi megy, a személyeskedés.


Tudod mi vagy? Egy buta kis féreg, amit el kell taposni. :)

2021. júl. 15. 10:55
 52/79 anonim ***** válasza:
87%

Oké, álmodozz csak, de itt soha nem lesz semmilyen eltaposás.

A magamfajták meg maradnak úgy, ahogy vannak.

Soha semmi sem fog változni.

Sőt, mi rasszisták egyre többen leszünk.


Sajnos így kell leélned az életedet. Soha hozzá sem érhetsz egyetlen nemzeti érzelműhöz sem.


Én azt tanácsolom, hogy határozd el magad. Nyilván évek óta kínoznak a hazafiasan gondolkodók. Emiatt részben félsz is tőlük, de valahogy bosszút akarsz állni.


Fogj meg valamilyen fegyvert, kiabálta, bozótvágó, akármit.

És végre teljesítsd be a vágyaidat, tedd meg, amit nem mersz megtenni.

Taposd el a nemzeti érzelműeket!


Én nem bíztatlak, hogy gyilkolj, szerintem ne tedd.


De az elkerülhetetlent hiába halogatod, előbb-utóbb gyilkolni fogsz.


Legalább úgy halsz meg, hogy elérted az egyetlen célt az életedben.


Gyerünk, légy férfi! Menj ki mondjuk egy Kárpátia koncertre, vagy egy Mi Hazánk tüntetésre, és taposd el őket! Egész eddigi életedben gerinctelen csúszómászó liberális hernyóként éltél. Legalább egyszer mutasd meg, mit tudsz!

2021. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem érdekel a vita a kérdezővel, pusztán egy kérdést szeretnék hozzá intézni:


Ha ilyen jó cigányok között élni, akkor miért nem költözöl oda egy ilyen telepre? Biztosan jól éreznéd magad ennyi becsületes ember mellett. Lehetőleg Borsodba, vagy egy nógrádi faluba. Elvégre cigány és cigány között sincsen különbség…🙄

2021. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
71%

Engem érdekel a vita, mivel a Kérdezőhöz hasonló agymosott liberális patkányokat utálom a legjobban. Ezeket az igazi magyarellenes hazaáruló férgeket. Tipikusan azt a mentalitást képviseli, amit minimum be kéne tiltani. Hány de hány bűncselekmény megelőzhető lett volna, ha az emberek észhez térnek még 20 évvel ezelőtt, és valódi igény keletkezett volna egy igazi nemzeti érzelmű hazafias szélsőjobboldali kormányra...

Birka a nép a magyar. A kérdező és a hozzá hasonló birkák is csak akkor fogják megtapasztalni a gondolkodásuk következményét, amikor már késő lesz.


Sokmindent helyre lehet hozni, de ha az országban már lesz 3-4 millió lény, akkor már a csoda de fog segíteni a magyarokon...

2021. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyeneket mint a kérdező, jobb helyen hazaárulásért felkötik a cigányaival együtt. Eljön majd az is...
2021. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim válasza:
95%

Kérdező csak nem a Rózsadombon laksz? Onnan könnyű osztani az észt

Költött cigok mellé. Aztán meglátod..

2021. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 A kérdező kommentje:

Ha ilyen jó cigányok között élni, akkor miért nem költözöl oda egy ilyen telepre"


Én nem tagadom hogy a cigányok is férgek.

De a magukat nemzeti érzelműnek nevező patkányok se különbek.

A cigányoknak nem az az életük hogy gyűlölnek mindenkit (szerintem)



52/55


Ez így nagyon gyenge, hogy simán csak átírod amit írtam.


Tévedsz, a széljobb kihalóban van. Ha megnézed pl európát, sehol sincs komoly széljobber párt. Jah igen mocskos lipsi nyugat fuj...

Usa-ban a tramplit is úgy eltakarították, hogy még a facebookja meg a twittere is elpusztult. 1 ember meg is halt miatta.

Szépen megmutatta hogy milyen egy igazi jobber patkány.


Magyarországon a mi tanyánk valami 1%-on áll. Könyvdaráláson meg cigányozáson kívül semmire se képesek.


"Kárpátia koncertre,"

A világ legszarabb zenéje. Eladták a buta náciknak hogy ők mennyire mélymagyar érzelműek.

De valójában egy igénytelen hulladék az egész.

2021. júl. 15. 14:14
 58/79 anonim ***** válasza:
10%

56-os!

Előbb jön el az, hogy titeket magyarokat kezdenek el üldözni. Nyílt titok hogy Magyarországot pár évtized múlva már nem Magyarországnak fogják hívni.

2021. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim válasza:
100%

58 hm? :-):-):-)

Tapasztalat az tapasztalat. Hajrá neked is.

TBKK:-):-)

2021. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos az 58-nak igaza van. Már születtek cikkek is a témában, hogy 2034-re ugyanannyi roma fog születni, mint magyar.

Azt is észrevehetjük, hogy a romák évről-évre egyre gyakrabban követnek el bűncselekményeket, amik ráadásul egyre súlyosabbak.

A magyarok viszont passzív, beletörődő hozzáállásukkal hallgatólagosan elfogadták az áldozat szerepét. (Nem véletlenül mondják, hogy birka nép a magyar.)

Ha pedig belegondolunk, hogy mondjuk 30 év múlva milyen állapotok lesznek itt a romák miatt... Hát félelmetes...

2021. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!