Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarok, hogy lehetnek...

A magyarok, hogy lehetnek ilyen hiszékenyek a politikában?

Figyelt kérdés
Miért hagyják mindig hogy rossz oldal erősödjön? A mi családunk mindig megbeszéli a dolgokat és együtt szavazunk. Azért is zavar mert (mivel zsidó családból származom) egyre többet mondják már rám hogy zsidó vagyok. És nem olyan régen senki nem is tudta meg senkit nem is érdekelt. Szerintem ez az egész jobboldal csak bebeszéli az embereknek ezt az egészet hogy hatalomhoz jusson, a sok hiszékenyt meg összetartja a közös cél azaz a közös ellenség. Én nem akarok rosszba lenni senkivel.
2010. aug. 10. 16:58
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
54%

Kedves kérdező!!!


Tudod, hogy Izraelben többek közt milyen nyelven tanítsák a zsidókat????


Mert ide akarnak jönni jó pár év múúlva, amolyan elsőszámú hazaként nézték ki ezt a helyet. Gondolom nem kől ecsttelnem miért is!


Miért nem mondhatom ki a szót, hogy Zsidóóó?

Mert a balliberális vagy akárminek nevezhetjük, egy és ugyanaz, akik ezt támogatja vagy olyan poziciókban van, nyilván a fülét sérti ez. Holott ők akarnak világhatalma meg minden, akkor ne huppogjanak!


És hát a média úgy állítja be ezt a politikát, ahogy tetszik, mert ugyebár zsidő gyökerek vannak mögöttük. ÉS hagyjuk a fajgyületetet, meg hasonlókat, mert én nem vagyok az!!!! Csak a média titulálja be annak, aki mer egy kicsit nacionalista vagy hasonló lenni, már rasszista! Baromság emberkém!


Sajnos a zsidó elég okos, és ő képes ezekre az alattamos sunyi dolgokra...

A másik okos nép a magyar. Mag+AGY+AGYAR, egyszer majd ismét összeáll az az egész és újra az igazság oldalán lesz majd. Mi a fény népe vagyunk, a Szentkorona pedig birtokunkban van, ez majd erőt és elszántságot fog adni az elkövetkezendő évtizedekre s mitöbb, még tovább is!

Soha nem maradt fent egy birodalom évezredekig vagy évszázadokig, de a magyar itt van. Egy ősi nyelvvel és tudással, s hiszem egyszer mindenki megtalálja majd ezt!


Nem érdekel , hogy baloldal vagy jobb. Nem ez számit. Hanem az, aki kimondja azt, hogy Szent korona, ősi múlt visszaszerzése, magyarságtudat erősítése, kilépni euból, Horvát, lengyel, Szlovák, Román barátság megerősítése, s ha kell együttesen szembeszállni a zsidó-liberalizmus vagy multi akármi ellen. Sajnos a média jelenleg a ti kezetekben van kedves kérdező, de ha Zsidó vagy és szereted ezt a heéyet ahhol élsz és nem a haszonért, a világhatalomért epedezel vagy hasonlókért és van erős magyarságtudatod, szellemed, Mint Petőfinek és sokan másnak akkor köztünk való vagy. De ha nem ,akkor semmi keresni valód itt, nem azért mert zsidó vagy, hanem azért nem képviseled a MAGYAR ÉRDEKEKET!


A magyar nem fajgyülölő, nem is rasszista, de most a magyaarság útjai homályba merűlnek, az emberek elidegenedtek, áldozatául eset e nemzet nyugatna s őnmagának. De ez a mi bűnűnk. De már ébred a nemzet és meg fog bocsájtani minden gyilkosnak, mert a szeretet erősebb mindennél, és igazságot szolgáltat egyben!


Igazak legyünk útjaikon, lássuk meg a fényt, a fénylátókat s ne féljünk. Kedves barátom(kérdező) én 21 -éves vagyok, de célom az, hogy igazság, szeretet, béke, jólét legyen a Szent korona alatt élő népeknek. Mert évszázadok, évezredek óta e népek együtt éltek békességben, de az utóbbi több száz év, vihart kavart. Most is ez van, de már hajnalodik, igaz sok küzdelem és áldozat lesz a világsságig!

2010. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Huh, a szívemből beszéltél. :)

Ez így van. Annyit még hozzátennék, hogy akik elfoglalni jönnek az országot, azok a nem zsidó zsidók, azaz az Askenázi (kazár), Haszid (lengyel), Szefárd (balkáni) (és a többi) zsidók, akik őseiket tekintve nem is zsidók, hanem később vették fel a zsidó vallást, most azok jönnének ide. Viszont az Izraelben élő zsidók nagyobbik része, akik nagy százalékban őseiket tekintve is zsidók, pont úgy meg van vezetve, mint mi és ha nem ébrednek, elvesznek (ahogy mi is).

2010. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
52%

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:07


Tudod egyaltalan mit jelent a rasszista, antiszemita jelzo? Pl az irasod csopog a rasszizmustol es antiszemitizmustol, elkezded lokni az osszeskuves elmeletedet viszont figyelhetnel arra, hogy nem ti vagytok az elsok ezen elmeletekkel ilyenek mar 100-200 eve is irodtak meg sem jottek be a nagy joslatok! A Magyarokat sok helyen sok orszagban tartjak rasszistanak es antiszemitaknak vajon miert? Most a vilag nagy reszevel van gond USA-tol Ausztraliaig vagy Magyarorszaggal?

2010. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Na ugye uccsó, itt tartunk, az az antiszemita meg akármi aki a saját véleményét írja le, te ...huh


Miért lennék antiszemita???


Nacionalista vagyok te ökör!! Tudod mit jelent??

Magyar érzelmű, magyar elveket képviselő, magyar kultúra követő stb...

De nem antiszemitas meg a fasz*t tudja mi....


Lehet bármilyen nemmzetiségű, ha magyarságott képviseli és nem kifosztani akarja, akkor jöhetnek ide bizonyos mértékig idegenek, hiszen erre valamelyst szükség van!


Wild Animal!

2010. aug. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!