Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarok, hogy lehetnek...

A magyarok, hogy lehetnek ilyen hiszékenyek a politikában?

Figyelt kérdés
Miért hagyják mindig hogy rossz oldal erősödjön? A mi családunk mindig megbeszéli a dolgokat és együtt szavazunk. Azért is zavar mert (mivel zsidó családból származom) egyre többet mondják már rám hogy zsidó vagyok. És nem olyan régen senki nem is tudta meg senkit nem is érdekelt. Szerintem ez az egész jobboldal csak bebeszéli az embereknek ezt az egészet hogy hatalomhoz jusson, a sok hiszékenyt meg összetartja a közös cél azaz a közös ellenség. Én nem akarok rosszba lenni senkivel.
2010. aug. 10. 16:58
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
66%

te figyu, ha zsidó vagy akkor miért baj ha azt mondják zsidó vagy? nem értelek.


persze amikor szitokszóként mondják az más. de amúgy ha nem mutatod ki, hogy zsidó vagy, akkor nem fogja tudni senki. de ezt így alapból nem kell szégyellni. de ha minden 2. szavad "náci" meg "fasiszta" meg "mocskos holokauszttagadók" stb, akkor van vaj a te füleden is.


a másik meg, hogy rossz oldal, ez nagy marhaság. nincs jó vagy rossz oldal. sőt oldal sincs.

2010. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
42%
előzővel egyetértek
2010. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a "ossz oldalra" Szerinted milyen a "jó oldal"?
2010. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Nem nácizom. Csak egyszerűen érzem hogy furcsán néznek rám mert tudják hogy zsidó vagyok, ennyi nem bántanak ha erre gondolsz. Bár akik annyira nem ismernek azok elég rosszallóan néznek rám, pedig nem ismernek, csak azt akarom mondani hogy egxre több ilyen van, és ez nem jó tendencia
2010. aug. 10. 17:05
 5/44 A kérdező kommentje:
Hát a fajgyűlölet oldala, és ne mondjátok hogy ez nem így van, mert mindenki tudja.
2010. aug. 10. 17:09
 6/44 anonim ***** válasza:
57%

folyton csak a fajgyűlölettel jönnek... és az nem fajgyülölet amit a zsidók csinálnak a palesztinokkal??

Tudom, h nem vagy érintve ebben, ahogy én sem az úgynevezett "antiszemitizmus"-ban

2010. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
51%
Értem. Az a probléma, hogy itt Magyarországon azt hangoztatjátok, hogy mindenkivel legyünk toleránsak, mindenkit fogadjunk el olyannak, amilyen. De nálatok (Izraelben) ennek épp az ellenkezőjét teszitek.
2010. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
35%
pontossan.
2010. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Csak tudod, én elsősorban ember vagyok aztán zsidó, mint ahogy gondolom te is elvárod külföldön hogy ne tolvaj magyarnak nézzenek hanem embernek, ezt nem képes felfogni a csökött agyú társaság! (persze nem rád gondolok)
2010. aug. 10. 17:16
 10/44 anonim ***** válasza:
65%
Tolvaj magyarnak? ezt, hogy gondolod?
2010. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!