Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarok, hogy lehetnek...

A magyarok, hogy lehetnek ilyen hiszékenyek a politikában?

Figyelt kérdés
Miért hagyják mindig hogy rossz oldal erősödjön? A mi családunk mindig megbeszéli a dolgokat és együtt szavazunk. Azért is zavar mert (mivel zsidó családból származom) egyre többet mondják már rám hogy zsidó vagyok. És nem olyan régen senki nem is tudta meg senkit nem is érdekelt. Szerintem ez az egész jobboldal csak bebeszéli az embereknek ezt az egészet hogy hatalomhoz jusson, a sok hiszékenyt meg összetartja a közös cél azaz a közös ellenség. Én nem akarok rosszba lenni senkivel.
2010. aug. 10. 16:58
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Ausztriába nem ezt írták ki? " Ne lopj magyar"
2010. aug. 10. 17:20
 12/44 A kérdező kommentje:
Te az vagy?
2010. aug. 10. 17:20
 13/44 anonim ***** válasza:
88%

Tolvaj magyar? Gondolom arra gondolsz, amikor "magyarul beszélő" cigányok átmennek Ausztriába lopni, és erre az osztrákok meg kiírják, hogy magyar, ne lopj.


És én külföldön is magyar maradok, nem sértődök meg, ha magyarnak neveznek, hanem büszke vagyok rá.

2010. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Én is büszke vagyok arra hogy zsidó vagyok. És engem is lezsidóznak. Egy cipőben járunk.
2010. aug. 10. 17:24
 15/44 anonim ***** válasza:
57%
Nem, járunk egy cipőben, én nem veszem sértésnek, ha magyarnak neveznek.
2010. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
A nem után nincs vessző, elnézést a hiba miatt.
2010. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
46%

Nem büszkén kijelenthetem, hogy nem lopok!

Persze, hogy vannak olyan magyar állampolgárok akik külföldre járnak lopni, de azokank min 85%-a cigány.

És ha már itt tartunk a Gázai övezetben is ki lehetne akkor írni a következőt "Ne lopj zsidó!" persze héberül...

2010. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

Miért gondolod hogy én megsértődöm? Én ilyet nem mondtam.

De szerintem tudod te hogy miről beszélek.

2010. aug. 10. 17:28
 19/44 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem arról beszélsz, hogy a magyarok elvakult fajgyűlölők,akik lopni járnak más országokba, és több száz ezer zsidót öltek meg.

Köszönöm,de ebből többet már nem kérek,és gondolom még sokan mások vannak így evvel a dologgal.

Ahelyett, hogy egy másik népet rágalmaznál, foglalkozz avval, hogy Izraelben mi folyik.És, hogy a világon mi folyik.

2010. aug. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
26%
Azért ne hasonlítsuk már össze azt, ha rád azt mondják, hogy zsidó azzal, ha valakire azt mondják tolvaj magyar. A zsidó népcsoportra utal,a tolvaj pedig tulajdonságra.
2010. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!