Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarok, hogy lehetnek...

A magyarok, hogy lehetnek ilyen hiszékenyek a politikában?

Figyelt kérdés
Miért hagyják mindig hogy rossz oldal erősödjön? A mi családunk mindig megbeszéli a dolgokat és együtt szavazunk. Azért is zavar mert (mivel zsidó családból származom) egyre többet mondják már rám hogy zsidó vagyok. És nem olyan régen senki nem is tudta meg senkit nem is érdekelt. Szerintem ez az egész jobboldal csak bebeszéli az embereknek ezt az egészet hogy hatalomhoz jusson, a sok hiszékenyt meg összetartja a közös cél azaz a közös ellenség. Én nem akarok rosszba lenni senkivel.
2010. aug. 10. 16:58
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Ki rágalmaz? Olvasd el újra.
2010. aug. 10. 17:34
 22/44 anonim ***** válasza:
54%

A sok ostoba ember elhiszi,hogy az ország bajaiért csak a zsidók tehetnek. Ez nagyon jó szlogen a népszerűség emelésére! Ausztriában pedig már 25 éve sem örültek a magyarok inváziójának,amikor a Gorenje-hűtőkért mentek csapatosan. Szemeteltek,loptak is,és egy sem volt közülük cigány!

Nem kellene általánosítani,pedig ma ez szokás.

2010. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Így van. Ez a lényeg.
2010. aug. 10. 17:35
 24/44 anonim ***** válasza:
55%
Jó, legyél rá büszke, engem nem zavar. Csak tudod, itt könnyen játszod a toleranciabajnokot, amikor nem a te fajtádat ölik meg a cigányok 200 forintért.
2010. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
31%

"Szemeteltek,loptak is,és egy sem volt közülük cigány!"


Ja emlékszem! Te tartottál ott népszámlálást.

2010. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
49%

Ez is igaz, nem téged ölnek meg és nem a te lányodat szúrják halálra,nem a te apádat ölik meg a szemed láttára 20-an,nem a te nagyanyádat verik agyon ebben az országban, abban is van igazság amit az előbb irt az egyik hozzászóló, de abban van igaza, hogy nem CSAK a zsidók vitték el idáig az országot, de nem emlékszel Simon Perez egyik felszólalására?

"Felvásároltuk Manhattant,Lengyelországot, most Magyarország következik."

2010. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
46%
Ezek szerint Te saját magad tartod sértőnek ha zsidónak neveznek. Úgy látszik ennek a szónak a számodra negatív tartalma van. Ezen el kéne gondolkodnod.
2010. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
old meg erzsi a nyakam
2010. aug. 10. 17:53
 29/44 anonim ***** válasza:
51%
nekem is ez tűnt fel, ha te büszke vagy arra, hogy zsidó vagy, akkor miért fáj, hogy lezsidóznak? szerintem neked önértékelési gondjaid vannak. az már a te problémád, hogy szégyenled a származásod. szerintem.
2010. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
91%
Ja mintha a cigányokat érdekelné, hogy magyar vagy zsidó akit megkésel....
2010. aug. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!