Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Molylepke a frissen teregetett...

Molylepke a frissen teregetett ruhák közé lepetézhet?

Figyelt kérdés
Teraszon száradtak a baba ruhák,ahogy elkezdtem hajtogatni őket az egyik nacinál leesett egy elég nagy.Ahogy elkaptam össze is gyomtam.Nem tudom,hogy a ruhákra is raknak petét vagy csak szekrénybe.El se raktam őket ez miatt,mert pontosan nem tudom,hogy a kupac között volt vagy a kisnaciban.Olvasgattam róluk,de eddig arra jutottam jobban járok,ha újra átmosok mindent.
máj. 1. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Teraszon nagy valószínűséggel nem ruhamoly volt, főleg, ha nagy volt. Hanem valamilyen fának a kártevője, ami csak megpihent a ruhákon. Ha műszálas ruha volt, akkor főleg esélytelen a dolog. A molylepke csak gyapjút szeret. (De ha az, akkor nem kizárt az eltévedt ruhamoly.)
máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nem vagyok benne már biztos,hogy az volt.Nagy volt az biztos,de sajnos ahogy próbáltam elkapni összenyomtam.A feje nekem feketésnek tűnt nem rozsdabarnának.Lehet csak egy lepkeféle volt.Mindenesetre bedobtam egy 60 fokos mosásra inkább a ruhákat és remélem nem megy össze.
máj. 1. 12:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!