Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nyári konyha miért jó/rossz?...

Nyári konyha miért jó/rossz? Előnyök, hátrányok?

Figyelt kérdés

Házvásárlás előtt állunk, és a kiszemelt háznál külön épületben van a konyha. Jelen pillanatban ez nekem különösen tetszik, mert most társasházban lakunk, és itt ha csak egy kávét főzök, az egész házat átjárja a szag. Egy nagy ebédfőzés pedig akár több nap, mire kiszellőzik.

Ki mit gondol a nyári konyháról? Tapasztalatok érdekelnek


2014. júl. 31. 11:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Le írtad a lényeget-meg is válaszoltad! :D (Y)
2014. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

:D

Hát lehet, hogy igazad van, de télen nem kellemetlen az átjárás? Más negatívum nem is igen jut eszembe...

2014. júl. 31. 12:02
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Ezekbe a házakba szoktak lenni "téli" konyhák is. Tehát télen nem kell átjárni, hanem a házba van egy konyha.

A kiszemelt házban nincs ilyen?

2014. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Természetesen külön álló épület! Lényege, hogy ott végezze a háziasszony a befőzéseket, és egyéb olyan munkálatokat amivel nem rontja a lakott épületet illatát állagát!
2014. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hagyomanyos falusi, kulon allo epulet maga a konyha. Teljes kozmuvel, plusz egy csodaszep sporral!!!
2014. júl. 31. 12:55
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem zavar az átjárkálás, akkor jó. Más negatívuma nincs.
2014. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
sztem nagyon szuper!
2014. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

Előnyök: egy szagelszívóval rendelkező normális konyhával szemben nincsenek.


Hátrányok: mászkálni kell, télen és éjjel különösen kellemes, ha kabát kell a konyhába, főleg, hogy gondolom különálló épületként nem is lesz fűtve állandó jelleggel

Borzalmasan néz ki, hogy ott áll egy miniatűr külön épület a kertben


Én benti konyhára szavaznék, az a párezer ft a szafelszívóért szinte semmi...

2014. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem kéne. Bár attól függ, hogy mennyit főzöl, de én elképzelni sem tudom, hogy télen, amikor hamar sötétedik és hideg van 10 percenként kabátot vegyek és átmenjek megkavargatni a kaját. Egy kiegészítésnek jó, például nyáron, ha az ember a kertben dolgozik és közben főzőcskézik,de amúgy elég problémás mindig kint főzni.
2014. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sokat főzök, majdnem minden nap, a reggeli és a vacsora is többnyire meleg. Akkora a konyha, hogy egy 6 személyes ebédlőasztal is elfér benne.

Sparhelt van benne, amivel megy a fűtés, és azon is főznék.

A téli átjárkálásról: azt tervezem, hogy reggel átmegyek, begyújtok a sparheltbe, és amíg főzök, ott vagyok. Bár én eddig sem hagytam még 10 percre sem magára a kaját...

2014. szept. 2. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!