Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Légyszíves segítene nekem...

Légyszíves segítene nekem valaki,mire kell figyelni lakás vásárlásnál, meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Ugy adódott,hogy el kell költözöm itthonról, de nem szeretnék sokáig albérletbe tengődni,mert számomra pénzkidobás.

Régóta gondolkoztam amúgy, hogy vennék egy lakást. Gyujtögettem pénzt önerőnek, de olyan hirtelen jött, hogy egy lakás árához képest az semmi.

Nincs kitől megkérdeznem a tapasztalatokat, meg,hogy mire kell figyelni. Mi számit jó árnak /nm2, mi az ami túlárazott. Hogy működik ez az egész lakáshitel téma, és úgy minden más.

Azt tudom, hogy két háloszobás lakást szeretnék, lehetőleg ujépítésűt, normális környéken. Ahogy néztem ezek általaban olyan 55-65nm2 között vannak. De tényleg nem tudom bele-e merjek vágni.

Bocsánat, ha nagyon hülye vagyok, sose kellett ezzel foglalkoznom. Köszönöm a segitségeet! :)



2022. júl. 13. 22:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérdező,nincs semmiről ismereted,óvatosan bánj azzal,hogymerre indulsz. Annyi rátermettséged lehetne azért hogy szétnézel a lakásárak között. Nem tudom hol élsz,hogy azt hiszed ezzel az önerővel új,ekkora méretű lakásban tudsz gondolkodni. Keress egyelőre másik albérletet.
2022. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
Szantóra vegyél mobilházat. 4 millióból megvan
2022. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen, te nagyeszű?? És a közműveket hogy oldodmeg ??? Barom!



Napelem, fúrt kút. 🤔

2022. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hasznos választ. Romániai magyar vagyok, és budapestre szeretnék majd költözni. Tisztában vagyok az inflációval ezért idén nem lesz költözés, legfeljebb csak jövőre. De ez nemis gond mivel addig is tudok gyüjteni itthon míg a szüleimmel élek…Azért tettem ki a kérdést mert már nagyon régóta gondolkodok, hogy pontosan hogy is mennek a dolgok a szomszédban.Nekem egyenlőre nemkellene nagy lakás, kis kicsi rendezett garzon megfelelne viszont itteni fizetés mellett még egy garzont se tudnék megvenni hitel nélkül(240.000 kb átszámolva…), ezért is lenne szükségem majd a bankra. Úgy szeretném csinálni, hogy majd jövő tavasz fele mennék mert legalább a rezsidíjaktol is megszabadulnék egy évig legalább… Mégegyszer nagyon köszönöm a hasznos válaszokat, ment a zöld kéz.
2022. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
basszus nem ide 😁
2022. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!