Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire necces ha a saját...

Mennyire necces ha a saját lakásomat kezdem árulni ingatlanos nélkül?(Budapest, III kerület)

Figyelt kérdés
Meg akartam bízni ingatlanost, de a szerződési feltételek, meg kizárólagosság, meg bánatpénz, meg a tapasztalatok (hogy esetenként hónapokig nem hoznak egy érdeklődőt se), stb eléggé elbizonytalanított. Mennyire gyakori, hogy rossz szándékkal (lopás, betörési célok, stb) jönnek lakást nézni? Ismerősöktől tudom hogy volt régen erre példa (90es évek) de vajon ma is megy még ilyen?
2022. ápr. 25. 20:37
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2022. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem előirás,hogy ingatlanos is be kell vonni.
2022. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem kötelező ingatlanost keresni (bár arra is hallottam már példát hogy valakit felhívott ingatlanos, hogy mit képzel magáról h ingatlaniroda nélkül hirdet lakást...)
2022. ápr. 25. 20:53
 4/47 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ha van energiád a sok érdeklődőre, nem csak megmutatni a házat, időpontegyeztetés, vannak, akik soha nem fognak elmenni, de azért leszervezik. Vagy elmennek úgy megnézni a 2 szobás lakást, hogy a végén azt mondják ők 3 szobásat keresnek igazából, lehetne-e féláron stb. Rengeteg a gyökér.
2022. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

naigen, a másik amit szeretnék kiszűrni azok a "lakásnéző-turisták" akik csak "inspirálódni" járnak lakásról lakásra...nemtudom egy ingatlan iroda ezt speciel hogy tudná kiszűrni..


ilyen "3 szobásat keresek de ez csak 2" kategória meg nem is tudtam h létezik..

2022. ápr. 25. 21:09
 6/47 Miss Endzsi ***** válasza:
10%
Ki szűrik, engem most tanítanak be, ki fogunk térni arra is, hogyan kell kiszűrni őket.
2022. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Tudok ajánlani egy ingatlanost, akit megismertem betanításon, profi, nagyon jól dolgozik, nem kókler, 2013 óta van az irodában, őt szívesen ajánlom.
2022. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Persze kizárólagos a szerződés. Ő beleöl rengeteg időt, hogy eladja, benzint, telefonszámla, adózás, és, ha te ezekután kikerülöd, hogy inkább te adnád el, az úgy mekkora genyaság a másikkal szemben.
2022. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
91%

Semmi, csak az igazi marhák fizetnek mai piacon ingatlanosnak súlyos milliókat... Nem akkora dolog pár érdeklődőnek megmutatni a lakást. Főleg, hogy az ingatlanos mikor mutatná akkor is ott kéne legyél.


Nem kell parázni, manapság kevés a turista, versengenek a vevők egy jó lakasert. Ha meg felmerni jönnének a terepet azt hidd el az ingatlanossal is eljonnenek.

2022. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 Miss Endzsi ***** válasza:
11%
Pont, hogy az emberek leadják a kulcsot, hogy ne kelljen rohangálni.
2022. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!