Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért nézik le annyian a...

Miért nézik le annyian a panellakásokat? Most vettem egyet és hiába van szerintem szuper helyen, előtte park stb., belül is szépen felújítva amint megtudják, hogy 'panel' vagy 'csak egy panel', máris megy a pofa vágás stb. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2021. júl. 23. 13:02
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
77%

5# vagyok

Szerintem ne vedd ennyire a szívedre. Aki ismer, és esetleg járt nálad, tudja, hogy mennyi meló volt megszerezni, kultúrált, jó hely, ők nem fognak lenézni. A többiekkel meg ne foglalkozz. Nincs miért szégyenkezned. Annak sincs, aki olyanban él, mint amiben mi voltunk albérletben, mert manapság sajnos arra felé haladunk, hogy az is nagy szó, ha bármiféle saját otthona van az embernek. Már csak azért sem lehet ítélkezni, mert simán lehet, hogy egy jó környék jó panel épületébe bekerül valami idióta. Azzal meg megint csak nem lehet mit kezdeni...

2021. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:

Én azért nem értem mert mondom mo-n a lakások és házak nagyrésze gázos.


Kertes ház jó környéken meg egy vagyon. Vidéken pedig nem mindenki akar élni.


Tehát főleg a vidéki emberek nézik le pesten ha valaki 'csak' panelben lakik...

2021. júl. 23. 13:33
 13/52 anonim ***** válasza:
94%

Én meg azt nem értem az ilyen kérdéseknél, amikor

"megtudják, hogy 'panel' vagy 'csak egy panel', máris megy a pofa vágás stb. Miért van ez?"

...miért nem akkor és ott frissiben kérdezed meg azt aki a pofákat vágja?

De tényleg!

Nekünk innen honnan kellene tudnunk, hogy a te ismerősöd mit gondolt?

2021. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
96%

Én az életben sosem találkoztam ilyen emberekkel, de itt a Gyakorin igen.

Előadják a hattyú halálát, hogy nincs hol lakni, mert 70 millió alatt nincs normális ház / lakás (miközben most is egy önálló lakrészben laknak a szülői házban (!!)), aztán ha mutatod nekik a listát, hogy 14-ért is van Bp. belvárosban, kisebb városokban meg ugyanannyiért 150 nm-es felújított ház, akkor az ezért szar, azért szar.

Szóval én azt hiszem, agymosottságról van szó.

Pláne egy másik ember tulajdonságát (külső, belső), tettei, vagyonát hogy jön valaki ahhoz, hogy becsmérelje. Nem is hiszem, hogy mit meg nem engednek maguknak egyesek.

A világ leggazdagabb embere most adja el az összes ingatlanját, mert bérelni akar csak. És most egy 20 nm-es kis könnyűszerkezetes házikóban lakik. Biztos van olyan agyhalott, aki lecsórózza ezek után...

2021. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
97%

3:

"A presztízse rosszabb, illetve régen rendkívül gazdaságtan volt a fenntartása"


Statisztika szerint akinek 20 M-s vagyona van, az a leggazdagabb 4%-ba tartozik Magyarországon.

Tehát az emberek 96%-ának nincsen legalább 20 milliós ingatlana egymagára.

Akkor mi is ez a "le"értékelősdi?...

2021. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
79%
laktam panelban kb. 10 évet, utálom. a legrosszabb volt a hulladék a folyosót borító pvc és a főzés szagának az elegye, ezt máshol nem érezni. a wc-nél minden áthallatszik, az is ha a szomszéd eltépi a wc papirt vagy belefingik a fürdőkádba. ha öt lépcsőházzal odébb fúrnak azt is úgy hallja az ember mint ami a szomszédban történik, és valaki mindig fúr vagy farag. a postaládák mindig ki voltak feszítve, a liftben mindig késztetést érzett valaki ahhoz, hogy egy öngyújtóval egy ábrát vagy egy nevet, esetleg egy focicsapat elnevezését a plafonba égesse és utána a nyomógombokat is hevítéssel deformálja. ezért nem szeretek panelos ismeröshőz menni, de úgy érzem javul a helyzet ezekben az épületekben.
2021. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
100%
10: De kik ezek, akik lenéznek? Számold csak meg, hányan vannak!
2021. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%

"amint megtudják, hogy 'panel'"

Akkor ne tudják meg!

Mi közük hozzá?

Mondd, hogy társasházi, liftes, magasemeleti lakás Óbudán, azt jóvan.

2021. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel senkit nem nézek le csupán azért mert panelben lakik.

Függetlenül attól, hogy én biztos nem mennék panelbe, de hogy miért nem, azt itt a Gyakorin (is) már százak elmondták, de ezen a fórumon belül is többen, így ezeket nem ismétlem.

De mondom, lenézésről szó nincs, a te dolgod, a te választásod!

Az ismijeidtől meg kérdezz rá!

2021. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet, hogy igazából neked nem felel meg a lakás?
2021. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!