Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van valakinek 2 mosógépe?

Van valakinek 2 mosógépe?

Figyelt kérdés

Egymagamra mosok. Tegnap 4 adagot mostam ki, ma is lesz 3 .


Egy négy tagú családban elég macerás lehet a mosás, viszont ha két gép van egymás mellett akkor fele annyi idő.

Ilyen másnak jutott már eszébe? Valakinek van ilyen?

Ha igen, szárítógép is van mellé? Hány főre mosol?


2018. ápr. 3. 09:33
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
52%

Ui.: általában mind a mi, mind a gyerekek hétköznapi ruháinál már vásárlásnál odafigyelünk, hogy ne nagyon vegyünk olyat, amit ne moshatnánk össze a többivel, ezzel is sok sok feleslegesen mosással eltöltött időt megspórolva, valamint az ekcémám miatt a fehérnemümet kézzel mosom bőrbarát természetes mosószappannal.

Arra is figyelünk, hogy lehalább 2heti tiszta hétköznapi ruhája mindenkinek mindig legyen.

2018. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
83%
Hárman vagyunk, napi 2 adag. Minden nap tiszta pizsi, minden ruhát 1x veszünk fel, utána mosom. Szárítógépem van, egy áldás.
2018. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
74%
Végigolvastam, az derült ki, hogy kérdezőnek téves "tudása" van a mosógép használatával és működésével kapcsolatban: 1/ A mosási kapacitás a SZÁRAZ szennyes ruha tömegére vonatkozik,. 2/ a mosógép nem a szennyes ruha tömegének megfelelő mennyiségű vizet vesz fel, hanem a vízszint szabályozó kapcsolónak megfelelő mennyiséget, vagyis kevesebb ruha esetén több a felvett víz, mint dugig töltött dobnál. A mosószer és víz felhasználása tehát gazdaságosabb, ha tele van a mosógép.
2018. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
73%
Négy db melltartó, vagy egy db takaróhuzat egy db párnahuzattal neked egy adag? XD A csöcstartókat kézzel és finom mosószerrel is ki tudod mosni, minek ehhez elindítani a gépet?
2018. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
75%
Van. Egy automata és egy keverőtárcsás. Nem megy egyszerre a kettő és nem is fog :D Néha napján anyám előveszi a Hajdút és nosztalgiázik, imád szenvedni ugyanis.
2018. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
63%

kettő van, egy újabb meg egy régebbi, az tipikusan koszosmunkásruhás. Együtt még akkor sem szokott menni ha kétheteltem, tehát 10 nap munka 4 nap itthon, pedig akkor volt szennyes, egyszerre nagy mennyiségben, időzítve általában reggelre/hazaérésre kész a mosás.

Nem értem sokan mit levágnak tisztaságmánia címén.

4 kedvenc-gondolom én jobb minőségű-melltartó, há vegyél még 4-et, és elég heti 1x kimosni, az fehérneműkkel...

2018. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
49%
Megkérdezhetném, hogy hány köbméter vizet használsz egy hónapban?
2018. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

37# pont les.zarom.

2-3 ezres vízszámlán már csak nem fogok spórolni.

2018. ápr. 5. 11:00
 39/41 A kérdező kommentje:
Nektek amúgy ennyire nincs életetek? Szánalom amit műveltek.
2018. ápr. 5. 11:07
 40/41 A kérdező kommentje:
És egyébként nem 1 főre ennyi a víz számla, mielőtt a következő mamlasz azzal jönne.
2018. ápr. 5. 11:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!