Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van valakinek 2 mosógépe?

Van valakinek 2 mosógépe?

Figyelt kérdés

Egymagamra mosok. Tegnap 4 adagot mostam ki, ma is lesz 3 .


Egy négy tagú családban elég macerás lehet a mosás, viszont ha két gép van egymás mellett akkor fele annyi idő.

Ilyen másnak jutott már eszébe? Valakinek van ilyen?

Ha igen, szárítógép is van mellé? Hány főre mosol?


2018. ápr. 3. 09:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Mi négyen vagyunk. Nincs szükség 2 mosógépre. Átlag napi 1 adag megy. (Van amikor egy sem, van amikor több is).

Szárítógép van. de remélem lassan az erkélyre teregethetek.

2018. ápr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
78%
4 főre mosok, de nincs szükség 2 mosógépre. Teljesen felesleges mert úgysem tudnám kiteregetni az összes ruhát. Annyit mosok amennyit ki is tudok teregetni. Max mosásként 2 adagot.
2018. ápr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
86%
Inkább vegyél egy nagyobb mosógépet. Szárítógép annak kell, aki vagy nem ér rá kivárni, hogy megszáradjon a cumó, vagy nincs helye kitenni.
2018. ápr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
57%
Nem indítok el egy mosást 2 bugyi meg egy melltartó miatt, amikor 5 kiló ruhát be lehet rakni egy normál mosógépbe. Így aztán a 4 fős családnak bőven elég egy mosógép, átlag heti kétszer mosok 1-2 adagot, plusz az ágynemű. Van bőven helyem teregetni, és mindenkinek van bőségesen ruhája, alsóneműje, nem kell szárítógép.
2018. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
54%
Bocs de mióta gyűjtöd a szennyest , hogy annyi van egymagadra? Mi 3-an vagyunk nem mosok annyit! Esetleg nyáron mikor ki tudok teregetni, de akkor minden van:ágybeli, törölköző, konyharuha, színes, fehér, esetleg munkásruha.
2018. ápr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
75%

Mossál gyakrabban Kérdező, akkor egymagadra nem gyűlik össze annyi cucc, hogy körbe kelljen rakni a lakást mosógéppel!

Ne mondd nekem, hogy neked naponta összejön 20 kg. (száraz) ruha!

Mi ketten vagyunk és hetente 2x2-t (fehér és színes) mosok, pedig nem vagyunk koszosak, csak akkorra jön össze annyi, hogy érdemes legyen elindítani a gépet.

2018. ápr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
70%

6-os vagyok

Egyébként 2 mosógépünk van, az egyik egy keverőtárcsás, mert ebben mosom a kutyák-macskák szőrös cuccait, amiket nyilván nem fogok abban a gépben mosni, amiben a mi holmijainkat.

2018. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Hetente mosok ennyit.

Nem rakom dugig a gépet. Tudomásom szerint nem úgy kell, illetve nem is érdemes.

Félig szokott lenni a dob, mivel 6 kilós a gép, a programok 95%-a pedig 2,5kg-os.

Tehát most egy adagban mostam:

-egy takaró huzatot, és egy nagypárna huzatot

-másik adagban lesz a lepedő (francia ágyra)

- most épp melltartót mosok (4db)

-tegnap volt két sötét ruhás adag

-ma még lesz egy fehér ruhás adag

2018. ápr. 3. 10:11
 9/41 A kérdező kommentje:
Amúgy úgy tudtam vizes ruhára vonatkozik a kg.
2018. ápr. 3. 10:13
 10/41 anonim válasza:
43%
Anyám úgy csinálja h lejár egy adag ruha aztán teszi be a másikat is... sztem nem normális
2018. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!