Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van valakinek 2 mosógépe?

Van valakinek 2 mosógépe?

Figyelt kérdés

Egymagamra mosok. Tegnap 4 adagot mostam ki, ma is lesz 3 .


Egy négy tagú családban elég macerás lehet a mosás, viszont ha két gép van egymás mellett akkor fele annyi idő.

Ilyen másnak jutott már eszébe? Valakinek van ilyen?

Ha igen, szárítógép is van mellé? Hány főre mosol?


2018. ápr. 3. 09:33
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
48%

Tudod mennyit gondolkoztam már én is ezen?

Most készülünk venni a másodikat, mert nem elég a 6kg töltet.

8 kilóst veszünk és mellette megmarad a kisebb is.

Most napi 1-2 alkalommal megy a 6kg-os gép.

Jó lesz, ha pl. paplant mosok a kicsibe mehetnek a ruhák nem kell mérlegelni, melyikkel kezdjem.

4 fős család, 2 kamasz, napi sport

2018. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

11# hát igen.

Már nem futok, de futás után kapásból ment egy adag futós cucc. (Heti kétszer)

2018. ápr. 3. 10:23
 13/41 anonim ***** válasza:
75%

4 db melltartóval elindítasz egy 6 kg-s gépet?:D Akkor nem csodálom, ha megállás nélkül megy.

Nálunk is van kamasz gyerek, napi edzéssel. Az edzőcuccok közül a póló/trikó az, amit minden alkalommal érdemes cserélni, kb. 5-10 dkg egy. Van 6 db speckó edzőpólója, eszem ágában nincs minden áldott nap mosni ezért, arról nem beszélve, hogy ezeket a gyorsan száradó kis cuccokat akár kézzel ki lehetne lögybölni nagyjából 3 perc alatt. Lényegesen környezetkímélőbb megoldás.

2018. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk nem is menne párhuzamosan 2 db 2KW-os mosógép, mert 16A (3,5KW) a max terhelés a hálózaton. Fűtéskor levágná az automatát.
2018. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
55%
A 6 kg-os mosógép azért 6 kg-os, mert 6 kg ruhát képes kimosni... könyörgöm! Nem is tudom milyen logika az, hogy 2 kg-ért naponta beindítjuk, ami ugyanannyi energia, ugyanannyi mosószer, öblítő, mintha tele adagot mosnánk. A mosógépnek meg tökmindegy, mert hülyebiztos: nem tudod túlpakolni, mert a dob átmérője direkt így van megtervezve...
2018. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt meg érdemes elolvasni.

2018. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
79%
5-ös vagyok, nem mondod, hogy 4 melltartóval elindítod a gépet! nekem az ágybelinél benne a 2 paplanhaj, 2 nagypárna, 2 kispárna , meg a lepedő! Sose mosnék ki, ha csak a paplanhaj meg egy párnahaj lenne benne egyszerre!
2018. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Vannak kedvenc melltartók, azokat gyakrabban hordom. Valahogy meg ki kell mosni.


Vizet a ruha tömege alapján vesz fel a gép. Mosószert annyit önteni bele amennyit akarunk.

Az pedig hogy a mosógép 6kg-os, csak annyit jelent hogy az a maximum, de minden egyes programhoz tartozik egy maximum töltet mennyiség. Nálam az "ing" program 1,5kg-os !!

Ha nem tudjátok használni a mosogépeteket, ne engem hülyézzetek le!

2018. ápr. 3. 10:51
 19/41 A kérdező kommentje:
Most látom, van kisebb is: "kézi mosás": 1kg
2018. ápr. 3. 10:52
 20/41 A kérdező kommentje:
13# az izzadt póló meg büdös. Hány napig szagolgatjátok?
2018. ápr. 3. 10:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!