Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van valakinek 2 mosógépe?

Van valakinek 2 mosógépe?

Figyelt kérdés

Egymagamra mosok. Tegnap 4 adagot mostam ki, ma is lesz 3 .


Egy négy tagú családban elég macerás lehet a mosás, viszont ha két gép van egymás mellett akkor fele annyi idő.

Ilyen másnak jutott már eszébe? Valakinek van ilyen?

Ha igen, szárítógép is van mellé? Hány főre mosol?


2018. ápr. 3. 09:33
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
87%

7kg-os a mosógépünk és simán jó 5 főre, télen persze azért sokat megy mert a vastag ruháknak súlya van,de bőven elég és soha nem tömöm meg a gépet és minden nap se megy.

Az esetek 95%-ába ugyan azt a programot használom ami 60 perc 60 fok 7kg ruha (persze a 60 fok és 60 perc az max ennél a programnál)

A programokból 7 van ami 7kg-os, 1 ami 4kg,5 ami 3,5kg,1 ami 3kg,1 ami 2kg, 2 ami 1,5kg és 1 ami 1kg.

Szárítógépünk is van amit ősztől tavaszig használok mert jó időbe az udvarra teregetek

2018. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
75%

"13# az izzadt póló meg büdös. Hány napig szagolgatjátok?

"


Mint írtam, heti kétszer mosok. Biztosan meg fogsz lepődni, de van szennyestartó a háztartási helyiségben, fedéllel, nem a nappali közepére rakjuk az izzadt cuccot potpourrinak.:-) Vagy te így szoktad?

2018. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
85%

" Nálam az "ing" program 1,5kg-os !! "


Aha. Akkor belefér 7-8 ing. Ennyit hordasz el naponta?:-)

2018. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

21# hmm köszi.

Nekem csak egy db 6kg-os programom van, de az 3 órás. :/

2018. ápr. 3. 11:07
 25/41 A kérdező kommentje:

23# max 5db-os (ráírták)

:D

2018. ápr. 3. 11:09
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

21-es vagyok

Nekem csak egy db 6kg-os programom van, de az 3 órás. :/


Pont ezért választottam úgy mosógépet is,hogy a programokat megnéztem előtte :D

2018. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
90%

"23# max 5db-os (ráírták) "


Akkor minek a súlyhatár? Vagy napi 5 db XXXXL-es méretű vastag flanellinget hordasz el?:D

2018. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Ez a kg-os link tök jó.

Köszi

Lehet tényleg lehetne kicsit több ruhát rakni a gépbe. Majd átmazsolázgatom jobban a linket, meg szétnézek jobban a programok között.

2018. ápr. 3. 11:40
 29/41 anonim ***** válasza:
44%

Az eddigi hozzászólásokból is kiderül, hogy nem vagyunk egyformák. De aki egy kicsit is különbözik tőlünk az hülye, csak mi vagyunk a helikopterek!

T.Kérdező ne törődj senkivel, úgy csináld ahogy neked jó!

Mikor még otthon éltem (két gép volt 6 felnőttre) és a családi cégben dolgoztam én is akkor bizony szinte minden nap ment mindkét gép. Főleg a téli - átmeneti időben.

Most hogy már külön élünk kedvesemmel a 8 kg gép szinte minden nap megy, van mikor 2x3 is. A szennyest nem gyűjtögetjük, a gép súlyautomatikás nem megy feleslegesen.

2018. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
44%

Jelen!

Feleségem eleinte nagy hülyeségnek tartotta, de new yorkban eltöltött 15 évem alatt, megszoktam, hogy 3-4mosógép kell egyszerre a mosáshoz, ugye ez egy klasszik mosodában nem kivitelezhetetlen... eleinte feleségemnek nagyon furcsa volt, de 3 mosógépünk van a mosókonyhában, és egy nagy szárító...

Általában szombatonként ébredéskor mosunk, 2felnőtt és 2 gyerek ruháit, szárítással és hajtogatással együtt kőkemény 1.5 óránk megy el vele...

Gyerekkpromban anyukám szinte minden nap, vagy minden másnap mosott, napi kb ugyan ennyi időt egy 5tagú családban... szerintem nem kérdés, hogy megéri e... a többlet energiát amit esetleg elhasznál, lazán visszahozza a felszabaduló szabad idő... és mivel a hobbim is pénzt hoz a házhoz, bátran és viccen kívül mondhatom:

Az idő pénz...

2018. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!