Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti folyóvízben mosogattok...

Ti folyóvízben mosogattok vagy spóroltok és?

Figyelt kérdés
inkább kiengedtek valamibe és úgy?
2017. aug. 2. 17:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
39%

"Ez egyáltalán nem helytálló:"


Nálatok. Nálunk pedig mindenki reggelizik, sokszor meleg ételt (zabkása, rántotta, omlett, tükörtojás stb.), vagyis mosandó edény is keletkezik. Hétköznap nem egyidőben ebédelünk, de ettől még mindenkinek lesz legalább egy, inkább 2 tányérja (általában van leves is), plusz uzsonna és/vagy vacsora, amit szintén otthon, és kulturált módon tányérból fogyasztunk.:-) Engem az lep meg, ha egy 3-4 tagú családnak egy hét alatt gyűlik össze 16 mosandó tányér.

2017. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem a vitákat a mosogatógépesek részéről. Én a kérdést a kézzel történő mosogatásra értettem, és szerintem sokan, és ennek megfelelően válaszoltak is.

Van akinek nincs pénze mosogatógépre, van, akinek nincs helye, van, akinek nem éri meg, mert nem tudja kihasználni.

Teljesen rendben van, aki géppel mosogat, de ne vitatkozzon, mert nem a kérdésre válaszolt !

2017. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én harmadig engedem a mosogatót langyos vízzel, bele 2 nyomás mosogatószer. Ebben áznak a mosásra váró edények. Utána szivaccsal mosogatószerrel teljesen lemosom, majd folyóvízben leöblítem. Nem a legtakarékosabb módszer, de tiszták lesznek.
2017. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!