Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Folyóvízben mosogattok vagy...

Folyóvízben mosogattok vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 12:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%
Igen és ugyanazért, amiért a tust részesítem előnyben. Sem az edények, sem én nem szeretünk koszos lében úszni.
2011. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%

Igen. Csak egy lyukú mosogatóm van + kicsi hely.

(Plusz amúgy is undorodom a zsírol létől.)

2011. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
49%

Az első válasz pontosan az én szavaim.

Annyit hozzátennék, hogyha álló vízben mosogatunk és például megkarcolt edényt, műanyagdobozt, akkor csak a felületi koszt mostad le, mert beleázik a bacitenger.

2011. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
40%

folyóvizben


bele is halnék ha álló vizben kellene,nyúlkálni a zsiros mocskos lében...nem is ennék szivesen olyanból,szerintem az nem elég tiszta


plussz 1-es mosogatóm van,nem lenne hely öbliteni se

és csak ketten vagyunk,heti 3 mosogatással elvagyok,nem használunk sok vizet ezzel

2011. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%
Én folyóvízben, de ha lenne elég helyem, akkor a nem túl zsíros edényeket, poharakat szívesen mosnám állóvízben, de így nem tudom.
2011. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
27%
Medencében. .Fertőtleníteni nem elég, hogy rákenem az edényre.A fertőtlenítőm behatási ideje min.3 perc.
2011. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, hogy álló vízben mosogatni olyan, mintha moslékban füröszteném az edényeket és utána meg langyos vízzel leöblítem....szerintem sem lesznek tiszták. De mégis sokan választják ezt, gondolom, költségmegtakarítás, vagy csak megszokás miatt.
2011. febr. 23. 12:52
 8/29 anonim ***** válasza:
40%
Gépben. Amit meg nem lehet, azt folyóvízben. Nem szeretnék moslékban turkálni.
2011. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem folyóvízben mosogatok mert extrém takarékoskodó vagyok
2011. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Én csíptem az "állóvizes"mosogatást,és az utána tiszta vizes öblítést.A durván zsíros edényeket nyilván nem tesszük a többi közé.Mostanában mégis a hol elzárom-hol kinyitom a csapot módszerrel mosogatok.
2011. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!