Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » 1 nap hányszor mosogattok, és...

1 nap hányszor mosogattok, és mikor? Hogyan praktikus?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Akkor mosogatok, mikor megtelik a mosogatógép :)))
2011. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Őszinte leszek!

A vacsorai kistányért és evőeszközt belerakom a mosogatóba, hozzávárom a reggeli kávéspoharat, akkor mosogatok.

Főzés közben szinte állandóan, hogy amikorra a főzéssel végzek, már csak azok a tányérok, evőeszközök legyenek, amiből ebédelek + azok a lábasok, amikben megfőtt a kaja, és kiürítettem belelő a maradékot. Tehát még ebéd után egyszer.

2011. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2011. máj. 1. 08:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Max 1x (igaz, kollégistaként megtehetem, mert max engem zavar, ha rám pakolnak a mosogatóban), ha nincs időm, akkor hagyom másnapra.
2011. máj. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én naponta 5x-6x mosogatok, hajnalban, reggel, délben, délután, este és éjszaka. Meleg vízzel, mosogatószerrel a legpraktikusabb, szerintem.
2011. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!