Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha mosogattok, főztök, és...

Ha mosogattok, főztök, és halljátok hogy sír a baba, félbehagyjátok és mentek hozzá vagy befejezitek és utána mentek be vigasztalni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Amig pici volt bementem,hiszen nem lehet tudni mi a baj,sőt sokszor vittem magammal a konyhába,pihenőszékkel együtt.

Most hogy nagyobb nem rohanok be mindig,ő is kitud jönni már :)

2010. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8 hós a kislányom.Ha úgy sír,persze megyek hozzá.De a "kamu" sírásnál befejezem,és utána megyek be hozzá.De csak akkor hagyom sírni ha a kiságyba van és tudom semmivel nem tudja fejbe kólintani magát stb.....
2010. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

természetesen félbehagyom első a gyerek és nem csak ha baba hanem később is.

ha van is valaki akkor is bemegyek hozzá mert anyai ösztön.

2010. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

bébiőrünk van, viszem magammal. 10 hónapos a babám, kialakult alvási szokásai vannak, így sokkal tervezhetőbb már az élet, házimunka is simán megy :)


ha felébred és sír, mindent eldobok és rohanok hozzá. nagyon ritka az ilyen, 2 hetente 1x ha előfordul (általában elesek a kiságyban és megüti magát :(). jó kedvűen ébred, gyorsan befejezem ami épp a kezemben van, addig ügyesen eljátszik, tudja már, hogy megyek, nem reklamál :)

2010. okt. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Félbehagyom és bemegyek megnézem őt, hogy miért sír. Ő fontosabb, mint a házimunka. Nekem legalább is.
2010. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Sosem hagyom sírni. Ő csak így tudja közölni, hogy kell neki az anyukája, és a fiam fontosabb nekem, mint a házimunka.


Rendszerint odamegyek, megnyugtatom, és vagy visszaalszik gyorsan, vagy hozom magammal és vele együtt folytatom a házimunkát, hogy ugyanabban a helységben legyünk.

2010. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Pont ma volt egy ilyen eset, hogy sajnos csak negyedszeri nekifutásra tudtam elmosogatni. Jön a 6 hónapos Kislányom foga, és ma kegyetlenül nyűgös, sírós. A szívem szakad meg olyan keservesen rázendít.

Magasról tojok a mosatlan edényre, ha ő rosszul van, és szüksége van rám. Úgyis megvár az a pár edény.

2010. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Már bocsi,de ha pont a wc-n ültök és akkor zendít rá a babátok,akkor seggtörlés nélkül is rohantok hozzá??,

Gondolom nem arról van szó,hogy meg várom,míg megfő az ebéd,de azt az egy tányért amit éppen mosogatok,elmosom,és utána megyek.

Na most le lehet pontozni!!!!

második vagyok

2010. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Utolsó én felpontozlak.

Mig kicsi volt természetes,hogy én is mentem rögtön,de már 18 hós és ha ugrok rögtön igy csak a hisztire szoktatom rá vagyis arra hogy igy bármit elér.Amióta nem rohanok azonnal,sokkal jobban elvan.

2010. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Hú, akkor engem mindjárt elvisznek a gyermekvédelmisek, mert én még a rádiót is felhangosítom, hogy ne halljam a sírását, míg a konyhában vagyok! Persze csak akkor ha alvás előtt "hisztisen" sír. Egy párszor bemegyek, de ha még továbbra sem alszik, akkor jön a rádió. És csodák csodájára mire lemegy egy szám, kb 3-4 perc, addigra békésen alszik. Persze ha épp nem az ágyában van, akkor azért megnézem miért sír. De inkább akkor hagyok ott mindent, ha csörömpölést hallok, vagy túl nagy a csend, mert akkor biztos valami roszaságban mestrerkedik.

3,5 éves és 9 hónapos gyerkőcök anyuja voltam

2010. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!