Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha mosogattok, főztök, és...

Ha mosogattok, főztök, és halljátok hogy sír a baba, félbehagyjátok és mentek hozzá vagy befejezitek és utána mentek be vigasztalni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 16:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6 hónapos a kisfiam, mostanra jutottunk el addig, hogy már simán tudok különbséget tenni a "hisztis sírás" és az igazi között. Minidig meggyőződöm, hogy nincs e baja, ha nincs, csak hiszti, akkor hagyom tombolni, ahogy az előttem szóló írta. És tényleg pl elalvásnál max 5 perc és alszik... Nem érzem magam rossz anyának azért, mert nem engedek a hisztinek. HA BAJA VAN akkor persze mindent félretéve első a baba!
2010. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nekem elsők a gyerekek 3as ikreim vannak..lányok most 2évesek..eddig mindig félbe hagytam a dolgokat:)

23éves anyuci

2010. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! (nem én pontozgattam le senkit!)

úgy látom eléggé megoszlanak a vélemények.


csak azért kérdeztem mert 2 hónapos a fiam és én is csak sokadszori nekifutásra tudok elmosogatni, felseperni, bármit. Ma viszont még volt pár edényem és inkább befejeztem, utána mentem hozzá de közben lelkiismeret-furdalásom volt. Viszont ismerem őt és tudom hogy nem tud egyedül elaludni, mindig cicin vagy ringatás közben alszik el, ezért kíváncsi is voltam sikerül-e neki.

Hát mire befejeztem és odamentem hozzá már ordított, szóval nálunk ez a hagyni sírni nem vált be :((

2010. okt. 1. 20:22
 14/16 anonim ***** válasza:
még kicsi a babád, 2-3 hónap múlva már sokkal könnyebb lesz, akkor már elfoglalja magát pár percre a játékaival :) kitartás!
2010. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. okt. 2. 12:03
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Érzi azt az anya a sírásról, hogy fáj neki valamilye, vagy álmos, vagy unatkozik, fagy esetleg csak figyelemfelhívás. Ha nem tragédia történt épp, akkor szoktam neki szólni, hogy egy nagyon picit várjon, itt vagyok, és mindjárt megyek. Fontosnak tartom, hogy tudja, hogy nincs egyedül, de nem akarom hozzászoktatni, hogy minden nyikkre ugrok, szeretném, ha megtanulna várni ilyenkor ő is egy picit. 9,5 hónapos a kisfiam.
2010. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!