Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nálatok a paplan húzat mindig...

Nálatok a paplan húzat mindig egyforma?

Figyelt kérdés

Mindig figyeltek rá, hogy párba legyenek, vagy valaki erre nem figyel?

Nálunk nem mindegyiknek van párja, és néha kerül csak sor ugyanolyanra, kinél, hogy van ez?


2017. ápr. 18. 21:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Huu utolsó, nyugi.

Egy elírás volt csak, de valóban igazad van, huzat *

2017. ápr. 21. 14:13
 12/18 anonim ***** válasza:
23%

Természetesen egyforma, bár mi is 2x2-es paplant használunk, de azt a párnahuzatot húzom fel mindkettő párnára, ami a paplanhoz tartozik.

A lányomnak is egyforma a paplan és párnahuzat.

Párom tavaly nyáron mondta, dobjuk ki azokat, aminek esetleg nincs meg a párja.Ezt tettük, vettünk még pár szett újat.(elég gyakran cserélem a huzatot)

Mellesleg nevetségesen mutat egy össze-vissza ágynemű.

Ha valamelyiknek elveszik a párja, én megszabadulok tőle.

2017. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Akkor nekem mindig nevetséges (persze, ez a mentalitás is jó , semmitől nem rosszabb, vagy másabb mint az enyém), mert nekem nagyon gyakran összevissza, talán párszor ha kerül párba, előfordul , hogy nincs párja, vagy épp más húzta fel, vagy épp mosásban van, valahogy sosem foglalkoztam vele, hogy párban vannak-e.
2017. ápr. 21. 21:24
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Képzeljétek, nálunk a férjem ragaszkodik hozzá, hogy különböző paplanhuzatunk legyen. Így nekem női, neki férfi színű van. Én sem értem, de már megszoktam. Így legalább meg tudjuk különböztetni, mert neki vékonyabb is a paplanja. Nem mondom, hogy elegáns, de nekünk így otthonos. Ha jön valaki, az ágytakaró alá nem szoktak benézni.
2017. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
31%

#14

Az esztétikus dolgokat nem azért alkalmazzunk az otthonunkban, hogy mások lássák, hanem mert nekünk van rá igényünk.

2017. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
44%
14 vagyok, az ágytakarót arra írtam, akit zavar ha máshol lát ilyet. Hol lát ilyet máshol? Vagy nagyon közeli rokonnál, vagy olcsó szálláson. Máshol nem tudom elképzelni a szitut.
2017. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
De durvaaa :o látom az ágynemű kérdésnél is pontozgatnak :o Nagyon durva, mi lehet ebbe hasznos vagy nem? Egyszerű vélemény, sajnálom akiket lepontoztak, semmi rosszat nem írt senki.
2017. ápr. 28. 18:10
 18/18 anonim ***** válasza:
20 évesen "két oldalról" kaptunk egyelőre ágyneműket, így még sajnos a párnahuzat se jó méretben a párnára, nem hogy még egyforma legyen. :D Nekem is jobban tetszik ha egyforma, későbbiekben biztosan így fogom venni. De igazából sose nézzük, mert mindig rajta van az ágytakaró.
2017. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!