Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 3 gyerekre kell kézzel mosnom?...

3 gyerekre kell kézzel mosnom? Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Bedöglött a mosógépem, 3 gyerekem van, az egyik 1,5 éves, van hogy naponta 5x öltözik át, mert mindig rajt a menü :) Segítsetek mivel könnyíthetném meg a dolgom, mert 1 hete mosok kézzel de nagyon fárasztó tud lenni :(
2015. febr. 18. 20:11
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
91%

Én is válaszoltam neked az elsők közt, nekem is másfél éves a gyerekem. Én mindig így csinálom ha pecsétes lesz a ruhája, azonnal veszem le róla, és már dörgölöm is mosószeres vízzel. Még csak vanish szappan sem kell.

Egyébként nekünk is van egy mosógépünk ami működik még, csak már régi, gondoltam rá hogy oda adom, de akiknek házfelújításra telik, ott teljen egy mosógépre is...... Mert tartalékok nélkül nem lehet semmibe belekezdni, mi történik ha a felújítás közepén történik valami, ami plusz pénz igényelne?! Vagy amit egyik anyuka mondott hogy ha gyógyszerre kellene? (bár nem kelljen)

Remélem nem bántottalak meg, nem ez volt a célom, csak ne, ismétlem NE csapj be segítőkész, jószívű embereket! Akkor sajnos addig marad a kézzel mosás... :( Remélem lesz majd pénzetek egy újra :)

2015. febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Sikrült megoldást találni?
2015. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Holnap itthon lesz a férjem és szétszedi megnézni. Nagyon bízom benne hogy meg tudja csinálni.
2015. febr. 20. 18:21
 24/25 anonim válasza:
Sikerült? :)
2015. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Átmenetileg igen és nagyon nagyon örülök neki, kapásból kimostam 2 adagot :D

Jövő szombaton remélehetőleg újra nekiesik a férjem és megerősíti azt a részt ahol a hiba volt. A fűtőszál valamiért nekiért és kiégette az üstöt, és ott folyt belőle a víz, ezért füstölt. Valami sziloplaszt féleségét nyomott oda, most jó, de valami keményebb anyagot akar odarögzíteni jövő héten. Addog remélehetően kitartok vele bár már az nagy segítség volt, hogy kiürítettem a szennyest anélkül, hogy kézzel mostam volna :D Köszi az érdeklődést :)

2015. febr. 22. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!