Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 3 gyerekre kell kézzel mosnom?...

3 gyerekre kell kézzel mosnom? Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Bedöglött a mosógépem, 3 gyerekem van, az egyik 1,5 éves, van hogy naponta 5x öltözik át, mert mindig rajt a menü :) Segítsetek mivel könnyíthetném meg a dolgom, mert 1 hete mosok kézzel de nagyon fárasztó tud lenni :(
2015. febr. 18. 20:11
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
81%
Szomszéd, szülők, rokonok, akikhez átvihetnéd a ruhákat?
2015. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
89%
Annyit tudok mondani hogyha pecsétes lesz a ruha, azonnal ki kell dörgölni, és később nincs vele akkora gond. Ha kész vagy a dörgöléssel akkor dobd bele egy lavórba mosószeres vízbe áztatni, este pedig kigyúrod még kicsit. A nagyobbaknak megmondanám hogy minden nap tiszta bugyi, zokni, póló, nadrágra megy pulóverre vigyázzanak, akár 2-3 napra is.
2015. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Az kemény lehet, nekem még mosógéppel is sok a 3 gyerek meg a saját ruhánk.. Nem tudod átvinni valakihez?

Én a kádban beáztatnám aztán és ott mosnám ki a cuccokat, ha centrifugád sincs akkor a csavargatás.. sajnos nincs más ötletem. Esetleg érdeklődj az ismerősöknél nincs e kiszuperált de még működő mosógépük.

2015. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ne sajnos senkinek nincs fölös, a szomszéd meg az ovonéni, nem lenne pofám...ráadásul nemrég költöztünk. Eddig úgy csináltam hogy mosószeres forróvízben áztattam 2 órát, utána dörzsölgettem ki őket, de hogy őszinte legyek a derekam már most ki van készülve. És kitudja mikor tudunk venni...
2015. febr. 18. 20:30
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
Hol laktok?
2015. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Vas megye. Miért?
2015. febr. 18. 20:33
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

Bassz...

Fejér megye.

Odaadtam volna az én régim. :(

2015. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Jaj de rendes vagy. Kár hogy messze vagy :(
2015. febr. 18. 20:36
 9/25 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom pénzszűkében álltok, de egy használtat sem tudtok venni? Jófogáson és társain kilehet fogni jó áron. Egy sima keverőtárcsásat 5000-ért lehet már találni és sokkal könnyebb lenne vele.
2015. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

Ha van facebook profilod, vannak helyi csere-bere, adok-veszek, ad6kap6, szivesség.net oldalak. Oda tegyél fel hirdetést, hogy olcsón keresel mosógépet, esetleg centrifugát (már az is könnyítene a dolgon). Ne legyél szégyellős, sok segítő szándékú ember akad!


Egyébként azt csinálnám, hogy minden este azonnal mosnám a fehérneműt, csapban/lavórban, aztán radiátor és reggelre száraz. A nagyobbakat mosnám csak kádban. Vagy este beáztatni a kádban és reggel mosni.

Mindenképpen gépet kellene szerezned, mert a kis ruhákat még ki tudod lötykölni kézzel, de ágyneműt, vastag ruhát necces ebben az időben, mert végtelen idő, amíg megszárad.

2015. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!