Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 3 gyerekre kell kézzel mosnom?...

3 gyerekre kell kézzel mosnom? Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Bedöglött a mosógépem, 3 gyerekem van, az egyik 1,5 éves, van hogy naponta 5x öltözik át, mert mindig rajt a menü :) Segítsetek mivel könnyíthetném meg a dolgom, mert 1 hete mosok kézzel de nagyon fárasztó tud lenni :(
2015. febr. 18. 20:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem sajnos ki van számolva a napi keret, újítjuk épp a házat, szóval megvagyok lőve rendesen.
2015. febr. 18. 20:39
 12/25 A kérdező kommentje:
Hát ma épp 3 törölközőt mostam, kemény menet volt. Kb 2-3 hónap múlva tudunk venni, amikor már nem kell fát vennünk előbb sajnos abszolut nem.
2015. febr. 18. 20:42
 13/25 anonim ***** válasza:
69%

Áruhitelre venni egyet?

Nálunk is 3 gyerek van, meg is döglenék mosógép nélkül.

2015. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
33%

Tanács: új mosógép.

Ötlet: gyes, gyed mellett lehet dolgozni. Akár részmunkaidő, akár feketén valahol takarítás. Használt gép is jó.

Áruhitel apa nevére. Én az utóbbit csinálnám. Ahol van 0% THM-re.

2015. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
48%
Mindenképp vennék egyet!
2015. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
70%
sokan odaadnak egy régi, de még működő gépet akár ingyen is. Próbáld meg FB-on csoportokban, de néhány ezer Ft-ért tényleg tudsz venni is, ennyi még házfelújítás mellett is bele kell hogy férjen
2015. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link] Sógórnőm mai napig ilyennel mos, semmi baja. Még ez is jobb, mint kézzel. Jézus, 3 gyerekre. Nekem is 3 van, de ha nagyon nincs pénzem, erre a 3500 Ft-ot kigazdálkodnám valahogy. Ennél olcsóbban működő mosógép szerintem nincs. Keverőtárcsáshoz is kell centri, az se olcsóbb, plusz hajolgathatsz.

2015. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nem tudunk venni :) Hitel is kilőve mert nem tudnánk fizetni a meglévő hitelek mellett. Én inkább praktikákra volnék kíváncsi :)
2015. febr. 18. 20:58
 19/25 anonim ***** válasza:
94%
Ja egy ötlet: Adj a kicsire előkét, akkor nem kell napi 5x átöltöztetni ;)
2015. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
77%
Valahogy próbáld össze spórólni azt a pár ezer ft-ot egy használt gépre mert ez így pokol lehet :( Erre sajnos nincs praktika a kézzel mosás nagyon fárasztó munka pláne 3 gyerekre és magatokra is. De én helyedben áruhitelre vennék egy olcsót de új állapotban lévő gépet, mert a használt is kitudja mikor döglik be.. Havi pár ezer ft a törlesztője, valahogy muszáj kispórólni, ahogyan sokan mások is teszik :(
2015. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!