Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Leveszitek az előtérben az...

Leveszitek az előtérben az utcai cipőtöket, ha hazaértek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy másoknál mi a szokás. Egyes rokonaim (nem mindegyik)szerint csak az én túlzott rigolyám, hogy ne vigyükük be az utcai koszt a cipőnkkel. A szobák előtt ők is leveszik, de a folyosóra, konyhába, fürdőszobába lazán berongyolnak sárossal is. Állandó vitatéma ez nálunk.
2013. nov. 24. 11:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nem szokás levenni, eleve sima talpú cipőket hordunk, ezeket könnyű tisztára törölni egy nedves lábtörlővel, amikor hazaérünk. De másokkal se vetetjük le. Igaz, társasházban élünk, tehát amire eljutunk a lakásig, már sose sáros a talpunk.
2013. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kertes házban lakunk, és levesszük. Az előtérben van egy lábtörlőnél nagyobb szőnyeg, és ott hagyjuk leolvadni a sarat, havat. Bentebb már csak mezítláb/zokniban/papucsban közlekedünk. Szeretjük a tisztaságot és meg is becsüljük.

Az emlegetett előtér szőnyegből 2 db-ot készítettem. Van amikor csak naponta kirázom, de ha nagyon elkoszolódik, akkor a szuterénben kimosom és míg szárad, addig a másikat használom. Még az előtér kövét is utálnám minden bejövetel alkalmával állandóan felmosni...

2013. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

azonnal mint bemegyünk!

Én is és a 3éves gyerek is.(kb.1.5 éves korától :) ) az az első.

bemegyünk, ott helyben leteszem a cuccot a földre és húzom is le a cipőmet.a gyerek színtúgy,azonnal lecsücsül(álva nem megy) és köti is ki a cipőjét.

a következő pedig ami utánna jön a kézmosás! :)

ezeket egyszerűen muszály betartani.

2014. okt. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!