Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akiknek EREDETI Cruciani...

Akiknek EREDETI Cruciani karkötőjük van. Ti fürdésnél leveszitek, vagy nem?

Figyelt kérdés
Olyan vékony a csuklóm, hogy ha úgy kötöm fel a karkötőt ahogy eredetileg kéne, akkor nagy volna rám, és így jobban rászorítottam hogy szoros legyen, kötöttem rá még egy görcsöt, viszont ezt minden fürdésnél elég necces lenne leszedni, meg visszatenni, és érdekelne h nemgáz ha nem veszem le a karkötőket a kezemről? Nem fog tönkremenni? :S
2013. okt. 15. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
tesóm balatonban fürdött vele, és csak kicsit koszosabb lett, de szerimtem így egy idő után kinyúlik
2013. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia, ugyenez a problémám, a csuklóm kb. egy csont, és baromi nagy rá a karkötő ha úgy kötöm meg ahogy kéne... én is "speciális" kötéssel tettem magamra, még ígyis laza, de jobb mint ha simán kötöttem volna. 4 karkötőm van, mind a négyet viselem, fürdésnél sem veszem le, pont emiatt mert ha leszedegetném minden nap, akkor a megkötője tönkremenne. Kb 2 hónapja viselem őket, annyi változást vettem észre h kicsit megnyúlt, ez leginkább a végén lévő C betűn látszik, plusz az egyik citromsárga karkötőm kifakult kicsit. Egyéb bajuk nincs, nem szöszölődik és fürdés után hamar megszáradnak.
2013. nov. 19. 21:17
 3/3 A kérdező kommentje:
remek...magamnak válaszoltam :DDDDDDDD
2013. nov. 19. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!