Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Leveszitek az előtérben az...

Leveszitek az előtérben az utcai cipőtöket, ha hazaértek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy másoknál mi a szokás. Egyes rokonaim (nem mindegyik)szerint csak az én túlzott rigolyám, hogy ne vigyükük be az utcai koszt a cipőnkkel. A szobák előtt ők is leveszik, de a folyosóra, konyhába, fürdőszobába lazán berongyolnak sárossal is. Állandó vitatéma ez nálunk.
2013. nov. 24. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ahogy becsukom a bejárati ajtót veszem le és veszem fel a papucsom, szerintem ez alap. ritka esetekben szoktam bemenni cipővel, pl ha nagyon nehéz a szatyrom és gyorsan leakarom tenni, vagy bent hagytam vmit a konyhában,szobában. De ha sáros vagy vizes a cipő ilyen esetekben is leveszem inkább.
2013. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kovpet ***** válasza:
100%

Le, persze.

Vitázni meg felesleges velük. Ha a te házad, akkor csak akkor mehetnek be, ha betartják a te szabályaid. Náluk meg az ő szabályaik lesznek érvényesek.

2013. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
le szoktuk venni. engem is zavar ha barmelyik helyisegbe akar a konyhaba beviszik a sarat.
2013. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ahogy a lakásba érünk,azonnal cipő csere van.Mivel kertes családi házban lakunk,ez naponta számtalanszor fordul elő .

Kicsit macerásnak tűnik,másokra is ez vonatkozik .

2013. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen. Ha nagyon koszos, akkor az ajtó előtt hagyom kinn (már ha nem esik), és később leverem a sarat/zacskóban viszem be és megy a mosógépbe.
2013. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hi- hi, most látom, hogy mit írtam: vigyükük...Na, mindegy.


Jól van, akkor megnyugodtam. Köszi a válaszokat. Akkor folytatom a harcot...:)

2013. nov. 24. 12:53
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

" Akkor folytatom a harcot...:)"


Inkább nyomd a kezükbe a porszívót érdekes módon elég

visszatartó erővel bír.

2013. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kertes házban lakunk. Nyáron, jó időben nem vesszük le, akkor úgyse koszos a talpa a cipőnek, papucsnak. Egyébként ilyenkor (ha csak tehetem) nagyrészt mezítláb mászkálok odakint is, azt meg ugye elég nehéz levenni :) Esős, saras, havas időben mi is levesszük az előszobában, nem bakancsolunk végig vizes, sáros cipővel a házon.
2013. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Le.

Esős, sáros időben már a folyosón, a lakásajtó előtt.

Volt ismerősöm simán bement a lakásba cipőben, de még az ágyra is felállt ha a felette levő polcról akart levenni valamit.

2013. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen jól hangzik ez a "kezébe adom a porszívót, oszt takarítson", de sajnos ennél árnyaltabb a probléma. Itt egy sértődékeny és önhitt apóspajtásról van szó, aki kijelentette, hogy "nem fogok senki kedvéért változtatni a szokásaimon". Anyóssal karöltve.

Mindegy. Lényeg, hogy úgy tűnik, én gondolom jól a dolgot.

Egyébként én is imádok mezítlábazni a kertben:)

2013. nov. 24. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!