Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Háziasszonyok! Ti is csak...

Háziasszonyok! Ti is csak harc által kapjátok meg Párotok gatyáját, zokniját mosni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 09:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, akkor, hogy tudd számtalan tejiparral kapcsolatos kérdésben adtam autentikus választ, azzal a jelöléssel, hogy -tejes-:)) pár napja árultam el, hogy

"ráadásul" nőböl vagyok.Innét jött DZ.Barátomnak a "Tevje

asszony", ami tegnap bearanyozta a napomat.

Remélem velem együtt Te is vevő vagy a jó humorra:))

üdv-e-

2011. febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
67%

egy kis ráadás: én is találtam párszor a szennyesben vonalkódos gatyát, amit csak a domesztos tudott leolvasni:))

néhányszor felvont szemöldökkel jeleztem nemtetszésemet,és azóta jött ez a Mosó Masa jelenség...

üdv.

2011. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 doboszoli ***** válasza:
És én hogy örültem, hogy azonnal átjött Neked a "gondolattársítás". Maga a dal is nagyon bejön, különösen drága Bessenyei Feri bácsi tolmácsolásában. Hofi Géza is jól "nyomta" nyugodjék békében.
2011. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Ahogy mondod, Zoli! gatya ide, tej oda- szeressük egymást gyerekek:))

üdv-Tevj-e-

2011. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

minden nap tisztát vesz a drága,de hogy a szennyesig kivinni? azt csak azóta mióta szóltam,hogy csak azt mosom ami kinn van a szennyesben...20 koszos boxert gyűjtött össze a szobában...elfogytak,és reggel ott ált gatyátlanul:D

Kénytelen volt összeszedni mindet hogy másnapra legyen,aznapra meg ugy ment dolgozni,hogy megállt venni egyet,és melóban felvette..:d

azóta ha nem is naponta,de 2-3 naponta összeszedi a mosnivalót...

2011. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 doboszoli ***** válasza:
80%

Hölgyeim, Ti csak pöröltök, pöröltök velünk.

De nem baj így is imádunk Benneteket!!

2011. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfiak túlnyomó többsége naponta vált alsóneműt. (Kivéve dolgozós pólót, ha nem izzadom össze, akkor felveszem 2-3 nap is, de aztán átöltözöm a tisztába.)

A piszkosat viszem a szennyesbe, és a felsőruhának is megvan a helye. Én inkább nőkkel kapcsolatban vettem észre, hogy a ruhájukat szétszórják a lakásban.

2011. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Majd megfigyelem másnál:) de nálam felkelek gyors hónalj mosás, fogmosás tiszta póló ,zokni, alsó fel ...... Tíz óra munka után cégnél tusolás új alsó,új zokni,új póló, irány az édes otthon, este nyugodt fürdés, alvás ruházat nélkül .. Majd reggel újra kezdődik A 16 tonna :)) De van egy pólóm amit még hat használat után sem engedtem még kimosni, a legjobb barátom adott egy fekete "Magyar Gárda" pólót íjászkondi . Hát azt csak ritkán lehet majd kéz meleg öblítős vízben éppen megmártani ... :))
2011. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 6 éve trenírozom, hogy tisztát-mosottat akar, akkor nem én fogom a lakás különböző részeiből összeszedegetni, hanem azt be kell tenni a szennyestartóba, mert én csak akkor fogom kimosni. Időről-időre előfordul, hogy nincs reggel zoknija és akkor csodálkozik a drága, dehát én nem mostam neki mert nem volt mit :-D Akkor rövid időre észbe kap :-DDD
2011. febr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!