Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit lehetne tenni ellene,...

Mit lehetne tenni ellene, hogy a fürdőszobában ne legyen állandóan vizes a padló?

Figyelt kérdés
Elején nem volt ilyen problémám, de mióta felmosok állandóan áll a víz. Felmostam most is, aztán feltöröltem, de mindig van egy kis rés amiben áll a víz és papucsban kell bemenni, de az is vizes lesz. Ha hazajövök megint van ott kis víztócsa. Sehol se jön föl vagy ki a víz, teszteltem. A csatorna se ott van. Főleg a wc környékén szokott lenni kis víz. De hogy lehetne már végleg eltüntetni a vizet? Ha felmosok meg belelépek és ott marad a nyom ezért megint fel kell folyamatosan. Ha feltörlöm ronggyal akkor se teljesen jó mert akkor megint víz van ott...
2023. júl. 1. 11:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Pince sincs alattad, vagy olyan rész, ahol a csövek mennek a padlózatod alatt?

Szakember a műszerével (ha van ilyen neki) bevizsgálja a víz nyomát, honnan jön össze a csempe fölött ennyi víz. Esetleg feltöri a csempéket, ha nem lát más megoldást. Ne hanyagold el, mert idővel nagy gondot okozhat az eset.

Egyébként: nincs vizes nyom, ami megmutatná, hogy onnan folyik össze a víz? Töröld fel és várj többet, mint amennyit az előbb írtál.

2023. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Akár papírtörlővel is érdemes volna felitatni a vizet az utolsó cseppig, aztán figyelni, honnan jelenik meg újra.
2023. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!