Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit lehetne tenni ellene,...

Mit lehetne tenni ellene, hogy a fürdőszobában ne legyen állandóan vizes a padló?

Figyelt kérdés
Elején nem volt ilyen problémám, de mióta felmosok állandóan áll a víz. Felmostam most is, aztán feltöröltem, de mindig van egy kis rés amiben áll a víz és papucsban kell bemenni, de az is vizes lesz. Ha hazajövök megint van ott kis víztócsa. Sehol se jön föl vagy ki a víz, teszteltem. A csatorna se ott van. Főleg a wc környékén szokott lenni kis víz. De hogy lehetne már végleg eltüntetni a vizet? Ha felmosok meg belelépek és ott marad a nyom ezért megint fel kell folyamatosan. Ha feltörlöm ronggyal akkor se teljesen jó mert akkor megint víz van ott...
2023. júl. 1. 11:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Menj a csempe rései (fuga) között mindaddig, amíg nem találod meg a hiba forrását. Ne hanyagold el, mert idővel nagyobb kellemetlenség lehet belőle.

Ha nem tudsz mást, hívj szakembert. Pénzbe kerül, de alighanem megéri.

2023. júl. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
És ha valami csőből jön? Lehet nem is a szekrény rész hanem amögött, a melegvíz résznél. Be lehet tesázni?
2023. júl. 2. 09:37
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Töröld fel a csempét, aztán várj és figyeld honnan jelenik meg a víz a csempék között. Ha alulról, akkor az víznyomás hatására van, tehát csőrepedésed van. Ha a csempék közt csordogál oda, akkor menj a víz útján.

Mi az a "tesázni"?

2023. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Össze ragasztani szig szalaggal
2023. júl. 2. 10:12
 15/22 A kérdező kommentje:
Próbáltam várni már de pont akkor nem jelentkezett
2023. júl. 2. 10:13
 16/22 A kérdező kommentje:
Illetve ha hazamegyek nem sokkal van több víz ott mint máskor, kb 6 csempe közé megy be de épp elég
2023. júl. 2. 10:14
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a felmosásból eredne - vagy akár fürdésben kicsapódott víz), akkor felszáradna.

Én sose törlöm fel a kizuhanyzott vizet, felszárad pár óra alatt.

2023. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az alattad lakónál nem jelentkezik vízfolt a mennyezeten? Nem áztatod be őt?
2023. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nálam nem szárad fel órák után se
2023. júl. 2. 21:15
 20/22 A kérdező kommentje:
Nincs alattam lako
2023. júl. 2. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!