Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit lehetne tenni ellene,...

Mit lehetne tenni ellene, hogy a fürdőszobában ne legyen állandóan vizes a padló?

Figyelt kérdés
Elején nem volt ilyen problémám, de mióta felmosok állandóan áll a víz. Felmostam most is, aztán feltöröltem, de mindig van egy kis rés amiben áll a víz és papucsban kell bemenni, de az is vizes lesz. Ha hazajövök megint van ott kis víztócsa. Sehol se jön föl vagy ki a víz, teszteltem. A csatorna se ott van. Főleg a wc környékén szokott lenni kis víz. De hogy lehetne már végleg eltüntetni a vizet? Ha felmosok meg belelépek és ott marad a nyom ezért megint fel kell folyamatosan. Ha feltörlöm ronggyal akkor se teljesen jó mert akkor megint víz van ott...
2023. júl. 1. 11:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A szivárgást hogy tesztelted? Mert az, hogy hazaérés után is víztócsa van igencsak szivárgásra utal.
2023. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
úgy értve van, hogy ottmarad egy kevés víz felmosás után és a csempék közé megy, mert oda lejt valószínűleg és úgy összegyűlik. nincs szivárgás.
2023. júl. 1. 11:43
 3/22 A kérdező kommentje:
de nem tudom hát mennyiszer töröljem fel hogy ne legyen víz meg tiszta legyen???
2023. júl. 1. 11:43
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
pedig valószínű hogy szivárog a wc vagy valami. Nálam felmosás után 30 percen belül száraz minden, és már 1,5 hónapja áll a padló fűtés, tehát ennek semmi plusz hatása nem lehet. Mikor megy a padló fűtés akkor mire végig érek a házban, már az első fele fel is száradt.
2023. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
hát nincs padló fűtés, meg elég kis helység.
2023. júl. 1. 12:19
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor újra. Valahol szivárog a víz. Ez lehet a wc kifolyó harangjától elkezdve egy falban lévő csövön keresztül bármi.
2023. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Kétségtelen, hogy valahonnan szivárog a víz. Ezt a helyet kutasd ki.
2023. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha kételkedsz, akkor fogj száraz papírtörlőt és töröld fel vele a padlót. Ha másnap ismét áll valahol a víz, akkor szivárgás van.

A wc is tud pl. tömítésnél annyit szivárogni, hogy éppen csak csöpög.

2023. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Menj a víz odafolyása útján és máris rájössz, honnan csordogál a víztócsa.
2023. júl. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Próbáltam rájönni, de nincs semmi útja, csak megjelenik a csempe rése közt... Előtte van a mosdószekrény de ott semmi víz nem jön ki a csövön meg sehol se, utána meg van a wc... Tehát ötletem nincs
2023. júl. 2. 09:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!