Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy érjem utol magam sose...

Hogy érjem utol magam sose végzek a teendökkel, valahogy mindig azt érzem szaladok de hiàba?

Figyelt kérdés

Mielött az jönne, csak közlekedés közben vagy üres idöben netezek nem ülök le csak úgy òràkra netezni.

Aki profi az idöbeosztàsban és nincs segítsége, hogy csinàlja?

Tanitsatok meg kérlek.


2022. febr. 18. 16:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%

A rend és a tisztaság megtartására kell odafigyelni. Mert azt, hogy kitakarítasz, elpakolsz oké. De utána mi történik?

Amik nálunk beváltak: soha, senki nem megy be kinti cipőben a házba. Mikor hazaérünk valahonnan az első, hogy átvesszük a ruhánkat. A gyerekek pakolnak maguk után: addig nincs este mesenézés, amíg az aznapi játékok nincsenek elpakolva. A mosdónál van egy rongy és egy tisztítószer, mind este lefekvés előtt áttörlöm, így nem vàrom meg amíg rászárad a fogkrém, vagy bármi más.

Tehát nem csak a takarításra, rendrakásra kell odafigyelni, hanem annak a megtartására is!

2022. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%
Szia.Egy ovist is be lehet már vonni...pl. a szobájában ő rakja el a játékokat a helyére, a mosogatóba ő is beletalál(ha a gépbe nem is), a szennyes ruháit is be tudja rakni a szennyesbe , a cipőket el tudja pakolni a helyére, ha esetleg szétmaradt...Én is úgy gondolom, hog a ház van értem és nem én őérte :-)Párod miért dolgozik ennyit? Sok lett a hitel? Este mikor ér haza?Robotfűnyíró? Mekkora a kert, hány m2? Ha nagyon nagy, és nem zavarna titeket,hogy lesz egy szomszédotok,jó helyen van, és osztható, akkor adjátok el egy részét, pénz is jön belőle és nem lesz akkora meló vele....Van aki a negy kertet szereti, de én úgy veszem észre nektek nyűg...nekünk (is) az lett volna , mi eladtuk, kb. a felét... Maradt kb. 500 m2, nekünk elég, van benne minden ami szükséges:kocsibeálló, terasz zöld terület....grillezési lehetőség...egy kisebb medence(elrakható)olyan növények, amik viszonylag gondozásmentesek...tehát arra szolgál amire nekünk szükségünk van,hogy ki tudjunk ülni nyugalomban pihenni...
2022. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Persze a maga módján segít,de azért ez nem valós segítség.A hitel relatív,hogy kinek mi a sok. Egy ekkora albérlet jóval többe lenne és az sosem lesz a miénk. Nem hazudok, a pénz is kell,de sok a megrendelésük és ha nem megy, mennek máshoz az meg nem lenne jó. Változó mikor ér haza,ez is munkától függ ( ha máshol dolgoznak kiszállás stb).

Nekem nem kedvencem a kert, de a ház tetszett és jó áron volt igy ez vele járt. Akkora nincs,hogy megosztani lehessen mert hosszú és keskeny. Ha valaki megvenné keresztül járna át.

Legjobban annak örülnék ha le lenne térkövezve az egész.

2022. febr. 19. 11:08
 24/27 anonim ***** válasza:
Esetleg az nem opció, hogy a kertből lekerítesz egy akkor részt, amit használtok, azt rendbentartod, a másik felét meg szezonban valakivel lekaszáltatod havi egyszer? Ilyen 20 ezer forintért megcsinálják, és akkor nincs vele gondod.
2022. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
24 Lehet ez lesz mert már előre utálom nyírni.
2022. febr. 19. 11:33
 26/27 anonim ***** válasza:
Te dolgozol?
2022. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Igen dolgozom. Ha otthon lennék egésznap akkor azért nem lennék elcsúszva ennyire. De igy meg minden felületes.Most anyukàm làtogattuk meg, az otthoni tennivalò megint csúszik de màr a leszarom tablettàt bevettem ma.
2022. febr. 19. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!