Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek igénytelenség, ha...

Szerintetek igénytelenség, ha mindent egyben mos valaki?

Figyelt kérdés
Anyám mosási technikája, mindent egybe mos kb, törölközőtől kezdve alsónemű, póló, kabát stb és ezt is 15 perces programon, én épp ezért évek óta magamra mosok mindent nekem is jobb.
2022. febr. 6. 09:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
54%
En megoldottam. Mindenem ugyanilyan szinu. 😂
2022. febr. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
Szekrényből kivett ruhákat felfrissiteni????? Öreganyám itt kapna agyvérzést ha ezt hallaná, ő az igénytelenség élő szobra. Szerinte 3 bugyogo meg 3 otthonka kilögyböl, centri tilos, kibac a kötélre csókolom. Ha én mosok elvagyok mondva mindennek.
2022. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
En szeretem ha a feher feher marad es az agynemu az amit kulon mosok, a torokozoket kulon, aztan a mindennapi holmikat utcait stb es kulon a fehernemut. az az igazsag hogy nagyon sok ruhank van igy nem kell folyton mosni. De pl. a ferjem kint a kertben dolgozo ruhait vagy az enyemeket amiben a kutyaval jatszom nem mosom ossze a kenyesebb polokkal, bluzzal vagy ingekkel. Az is fontos hogy ha lehet a jo minosegu mosoporon ne sporoljon az ember mert az hosszu tavon jelent sporolast.
2022. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek a #33-sal. Hosszútávon a spórolàs mindig ráfizetés. Minőségi dolgokon is lehet spórolni.
2022. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!