Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek igénytelenség, ha...

Szerintetek igénytelenség, ha mindent egyben mos valaki?

Figyelt kérdés
Anyám mosási technikája, mindent egybe mos kb, törölközőtől kezdve alsónemű, póló, kabát stb és ezt is 15 perces programon, én épp ezért évek óta magamra mosok mindent nekem is jobb.
2022. febr. 6. 09:27
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%
#20 szerintem te beteg vagy 🤣🤣🤣 tudod mit, legyen a tiéd az utolsó szó, van az a szellemi szint, ami alatt nem kommunikálok.
2022. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
77%

Igen,igenytelenseg.

En kulon mosom a torcsit a ruhaktol,kulon a szinest,kulon a vilagost es kulon a feketet. Mindegyikhez feher,színes,fekete mososzer. A labtorlot meg a furdoszoba kilepo szonyeget is osszemossak itt tobben a bugyikkal? A konyharuhat neha osszerakom a torolkozovel,de akkor mar rossz erzesem van. Van farmer program,sportcipo program,azokat se teszem ossze semmivel.

2022. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
96%
Látom egyesek olyan szinten űzik itt a mosást, mint Michalangelo a festészetet.
2022. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
36%
21-es, miutan sikerült beegetdned magad, jól teszed ha ezt a primitív kommunikaciót nem fogytatod, amit eddig műveltel,köszi
2022. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Én külön mosom az ágyneműt, törölközőt, fehérneműt az utcai ruháktól. Azért is, mert ezeket magasabb hőfokon mosom.(40 v. 60 fok). Szerintem vétek a kényesebb ruhákat, pulóvereket összemosni a többivel. Eleve azokat általában 30 fokon ajánlott mosni és nem véletlenül van a mosógépeknek kímélő programja is amik általában nem is teljes töltetre vannak kitalálva, hanem pl. egy 6 kilós mosógépnél egy kímélő program lefut 30 perc alatt max 1,5 kg ruhával, gyengébb centrifugálással.
2022. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
75%

Csak jelezném, hogy egy híres ember szerint:

"a mosónők korán halnak".

2022. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
87%
Nem az összemosás a baj, hanem a 15 perces program, ami csak a régóta porosodó, de tisztán elpakolt ruhák felfrissítésére való, nem mosásra. Az én anyám is úgy "mos", mint a tiéd, kizárólag gyorsprogramokat használ a hetekig-hónapokig hordott - és gyakran a mocskos padlón is végighúzott - cuccokhoz; alig győzöm tisztítani és fertőtleníteni utána a mosógépet (magamra külön mosok, de még így sem szívesen közösködöm a gépen), ami persze nem mellesleg tele van fel nem oldódott mosószerrel és öblítővel. Amikor még én mostam mindent, mindig fehérek voltak azok a törölközőik, amik most gusztusos szarbarnák.
2022. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehet mindent egybe mosni,több okból sem pl-

- mert nem mindegyik anyag bírja a magas hőfokú mosást.

-erősen szennyezett ruhát nem mosunk mással

-nem minden ruhának elég egy alacsony hőfok

-nem minden anyagot lehet centrizni ugyanazzal a fordulatszámmal

-fehérhez ás színeshez más mosószer való

stb.

2022. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
45%

"szürkék lesznek a ruhák"


Én egyben mosok mindent...és szeretem a szürke színt.

2022. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
43%
Gratulálok 😁
2022. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!