Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek igénytelenség, ha...

Szerintetek igénytelenség, ha mindent egyben mos valaki?

Figyelt kérdés
Anyám mosási technikája, mindent egybe mos kb, törölközőtől kezdve alsónemű, póló, kabát stb és ezt is 15 perces programon, én épp ezért évek óta magamra mosok mindent nekem is jobb.
2022. febr. 6. 09:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
75%

#10: tudod, vannak akiknek számít, hogy ne beszürkült, bolyhos, bűzlő öblítőszagú ruhákba járjanak. Én amikor egyedül éltem is szét tudtam magamra válogatni a ruháimat. A beszürkült fehér ruhákat valahogy nem találtam divatosnak soha….

De a stílusodból ítélve te semmin nem stesszeled szét magad…

2022. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
63%

"beszürkült, bolyhos, bűzlő öblítőszagú ruhákba járjanak. Én amikor egyedül éltem is szét tudtam"


Ez nem attol van, mert valaki egybe mossa a ruhakat, hanem attol, ha valaki béna és nem tud mosni. Ajánlom, hogy kicsit olvasgass utana a mosási technikaknak,mert valamit nagyon rosszuk csinálsz

2022. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
21%

Köszönöm, de az én technikákkal semmi gond nincs!

Az emberek 95 százaléka a fent említett állapotú ruhákban jár.

2022. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
45%

Persze, és te vagy az 5%, aki szerint mindenki h.lye, csak te vagy helikopter :D


Nem babám, te mosol sz.rul, nem a többség

2022. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
58%
Valóban szarul mosok, szín és anyag szerint válogatom szét a ruhákat, tudom használni és értelmezni a mosógép programjait, tudom használni a mosó és öblítőszereket. Nem csak bevágom ahogy esik oszt kész. Igazad van “babám” tényleg rosszul csinálom 😉
2022. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
32%

Alap.

Sporolni kell.

2022. febr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

15-ös,megis a te ruháid szürkülnek be és lesznek bolyhosak, nem másé :D

De persze mindjárt jön az, hogy neem neem a tieid, másé és te az utca embereről tudod hogy mos :D

2022. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
25%

Bemásolod azt a részt, ahol ezt írtam, hogy az én ruháim ilyenek?

Mielőtt beleállsz valamibe/valakibe meg kellene tanulni értelmezni az írott szöveget. Babám.

2022. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
93%
Már nyugdíjas vagyok. Anno, az én fiatal koromban a legnagyobb kihívás a pelenka mosása volt. Az akkori idősek azt tartották, az mos szépen, aki a pelenkát is hófehérré varázsolja. Nem volt még eldobható pelenka, ezért áztattuk, mostuk, sőt főztük is. Az első Minimat automata mosógép már főzőprogramot is tudott. De csak akkor lett foltmentes, hófehér a pelenka, ha rögtön használat után letisztítottuk, kiöblítettük, és beáztattuk (anno volt Flóraszept áztatópor), utána főzőmosás. A fehéreket mindig külön mostuk, sőt, a műszálas és pamut ruhaneműt is. Ma már csak kétféle mosást alkalmazok, színes, és fehér ruháknak. De mai napig a fehér az hófehér, a színesek meg nem fakók. Nem merném egybemosni, mert egy idő után, főleg a fehér színű ruhák, fehérneműk beszürkülnek. Anno testnevelés órán rengeteg beszürkült atlétát láttam a gyerekeken, a néhány hófehér atléta szinte világított. Nyugodtan lehet lepontozni, de szerintem igenis oda kell(ene) figyelni a mosásra. Ma amúgy is játék a mosás, még úgy is, hogy a szennyesebb darabokat én még a mai napig beáztatom, Biopon áztatóporba.
2022. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
13%
Látom igazam lett, és jössz a tipik szöveggel babám :) Itt meg mindig te mosol sz.rul, ha a te ruhaid ilyenek, mást nem tudhatod hogy mos, nem kell spekulalni
2022. febr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!