Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az nem igénytelenség, ha...

Az nem igénytelenség, ha valaki sosem szellőztet?

Figyelt kérdés

Nálunk a családban sem "divat", egyenesen bűn, de az öcsém sosem nyitja ki az ablakot. Olyan büdös van ott, hogy kész...


Ma beléptem kérdezni valamit, nem vicc fulldokolnk kezdtem mert nem volt levegő, olyan büdös is volt, pluszban beteg is... Gyakorlatilag attól megbetegszel, ha belépsz oda. Ilyen igénytelen hogy leeht valaki, nem igaz, hogy nem érzi. De konkrétan allergiás a szellőztetésre, és azt hisgi, hogy attól "fázik meg", ha pár percig nyitva az balka, dr az áporodott levegőtöl, neeeem. A szüleimtől tanulta. Aztán csodálkoznak, ha megbetegszünk, ezzel lehetne a legtöbbet tenni ellene.


2019. febr. 22. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd elköltözöl és a saját lakásodban szellőztetsz. Meg most a szobádban. Velük nem tudsz mit tenni. Vannak a neten cikkek, hogy miért egészséges a szellőztetés, küldd el nekik esetleg, de valószínűleg csak összevesznek veled. Bírd ki valahogy.
2019. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy kifele is árad a bűz...
2019. febr. 22. 21:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kib...nám én az öcsédet az ablakon, a szüleiddel együtt😁 Szellőztetni pedig kell, naponta többször.
2019. febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az az ember vagyok, aki ha teheti nyitott ablaknál él. Akár nappal, akár este, néha még télen is. Egyszerűen nem bírom ha elfogy az oxigén és használt a levegő. Se aludni, se pihenni, se dolgozni nem lehet úgy.


Hülye egy család az biztos, de én is ismerek ilyeneket. Ott mindig a kimegy a meleg meg potyára fűtünk az indok. Persze a 26 fok kell a lakásba.

2019. febr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, nálunk is ez van, hogy azért kell büdösben lenni, mert nem az utcát fűtjük és meg fogunk fázni... A kajaszagot se szellőztetik ki. Ha tehetnék októbertől márciusig ki sem nyitják...


Nem zavarja őket a bűz, mert jó melegben vannak és így nem fognak megfázni. Pont ettől lesznek betegek, pluszban a ruha, haj is átveszi... De nagyon durva, nem zavarja őket...

2019. febr. 23. 08:44
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Igazából régen volt "divat" a "nemszellőztetés", de akkor is csak azért, mert eleve csupa lik-luk volt a ház, a nyílászárók nem zártak normálisan, szóval aktív szellőztetés nélkül is bőven cserélődött eleget a házak levegője.

Ma már, hogy egy korszerűtlenebb nyílászáró is bőven jobban zár, mint 60-80 évvel ezelőtt az átlag, igenis szükség van a szellőztetésre, a helységek levegőjének időnkénti cseréjére.

2019. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyisd ki te néha a konyhaablakot, és szellőztess ki.
2019. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De, igénytelen dolog és beteges is, hogy egy 10

Perces huzat nem fér bele, hiszen úgyis visszamelegszik.

2019. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Menekülj!

Magadnál szellőztess mindig, ha alkalmad van rá csinálj kereszthuzatokat.

Részvétem a rokonság miatt, te vagy az ész a családban.

2019. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos elég idióta a családod (bocsi... ez előfordul nagyon gyakran. Nálunk se százas mindenki).
2019. febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!