Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani igénytelen,...

Tudtok ajánlani igénytelen, de gyönyörű cserepes virágokat lakásba?

Figyelt kérdés

2019. febr. 9. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szetem a szobai futókákat, kókuszra futtatva nem öregesek és kipusztíthatatlanok. Fikusz, nagylevelű fikusz is szépen megvan, télen kicsit hullik. Buzogányvirág is szép, anyósnyelv is.
2019. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2019. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2019. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyilván persze ezeknek is vannak igényeik, csak esetleg nem olyan sok, mint másoknak. Sötét helyen, vagy agyonöntözve, meg tápanyagpótlás nélkül ezek is csúnyák lesznek elég gyorsan.

Azt nem ártott volna leírni, hogy a viszonylag kevés fényt kell kibírniuk, vagy az öntözéshiányt, vagy az agyonöntözést, vagy mit. Mert ami mindent egyformán bír, olyan nemigen van.

2019. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A vitorlavirágot én imádom, miután a fehér díszei eltűnnek, úgy is mutatósak a levelei. Nálunk nagyon jól bírja, pedig én béna vagyok.

Amúgy a lepkeorchidea is egy imádnivaló növényke, és a többi orchideához képest egyáltalán nem macerás. Csak arra kell figyelni, hogy a gyökerei ne rohadjanak ki, de kb ennyi. A virágai sokáig megmaradnak.

2019. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!