Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az nem igénytelenség, ha...

Az nem igénytelenség, ha valaki sosem szellőztet?

Figyelt kérdés

Nálunk a családban sem "divat", egyenesen bűn, de az öcsém sosem nyitja ki az ablakot. Olyan büdös van ott, hogy kész...


Ma beléptem kérdezni valamit, nem vicc fulldokolnk kezdtem mert nem volt levegő, olyan büdös is volt, pluszban beteg is... Gyakorlatilag attól megbetegszel, ha belépsz oda. Ilyen igénytelen hogy leeht valaki, nem igaz, hogy nem érzi. De konkrétan allergiás a szellőztetésre, és azt hisgi, hogy attól "fázik meg", ha pár percig nyitva az balka, dr az áporodott levegőtöl, neeeem. A szüleimtől tanulta. Aztán csodálkoznak, ha megbetegszünk, ezzel lehetne a legtöbbet tenni ellene.


2019. febr. 22. 20:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nalunk van klima igy nem szukseges szelloztetni de mikor jo ido van akkor a felesegem kinyitja az ablakot.


Mikor a szuleimnel voltunk latogatoban akkor minden nap szelloztettem mert gaz futes van es kell a friss levego.

2019. márc. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!