Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Robotporszívót keresek,...

Robotporszívót keresek, milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kicsit nagyobbacska lakás, nincs szőnyeg, háziállat jelenleg nincs, de majd szeretnénk macskákat.


Olyan 120.000-et gondoltam rá költeni, de ha szükséges, kicsit mehetek felfelé - ha már veszünk, jót szeretnénk.


2022. jan. 19. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ekkora összegbe kerül nagyjából a Dreame L10 Pro. Nagyon jó robot, kiváló navigációval, jó takarítási képességel, sok szoftveres funcióval, 3D akadályérzékeléssel és feltörlő funkcióval. Ha ekkora összeget szánsz rá szerintem ez kifejezetten jó vétel.
2022. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csekkolom :)
2022. jan. 19. 18:45
 3/4 anonim válasza:
85%
Xiaomi Vacuum Mop Pro van nekünk, 130 négyzetméteres a lakás, gond nélkül megoldja. Szerintem jó a telefonos applikációja is. Van facebookon egy csoport, Minden, ami robotporszívó néven. Ott aztán rengeteg tapasztalatot lehet olvasni bármelyik gépről és könnyebb döntést hozni. :)
2022. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
még egy + a xiaominak.
2022. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!