Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Robotporszívó. Melyik lenne a...

Robotporszívó. Melyik lenne a legjobb ezekkel a feltételekkel?

Figyelt kérdés

Baba miatt viszonylag halkabb legyen

Kutya és macska is van

Nem muszáj hogy felmosson viszont örülnék ha nem kéne a tartályt naponta tisztítani

140nm,van hosszúszálú szőnyeg is

Kb 100-150 ezer forint körül


2021. dec. 4. 22:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és Konkrét tipus érdekelne nem csak a márkák.
2021. dec. 4. 22:47
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A hosszú szálú szőnyeggel nem tud bánni. A tartálya pedig olyan kicsi, hogy tele lesz másfél óra alatt, azt nem akarod tisztítani naponta?...
2021. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En ugy tudom vannak olyanok amik amik jol bannak a szonyeggel is es eleg 2 naponta tisztititani.
2021. dec. 4. 23:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem itthon Viomi SE van, ez elég jó 87nm lakásra, de ennek kombinált por és víztartálya van, így ez lehet nem elég neked.


Viomi S9 az 150-200 ezer forint, ennek is kombinált a tartálya, de automatán tudja üríteni magát egy 3L tartályba a dokkolonal. Olvass esetleg utána, én az SEvel elégedett vagyok.

2021. dec. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor neked önürítős gép ajánlott, de azoknak az önürítőjének a hangja vetekszik egy normál porszívó hangerejével igaz csak pár másodpercig tart és programozható, hogy mikor ürítsen. Ár alapján három típust javasolok. Ezek között a legolcsóbb, a Lydsto R1. Kicsit felette ott van a Roidmi Eve Plus vagy a második által írt Viomi S9. Mind a három típus nagyon jó, sok szoftveres funkciójuk van, kiválóan navigálnak és ekkora területre kell is az valamint tudnak feltörölni, de nem muszály használni azt ha nem akarod. A hosszú szálú szőnyeg bajos lehet, de az csak akkor derül ki ha megveszed és teszteled. Ha nem bír vele akkor ki lehet zárni a takarítás alól no-go zónával.
2021. dec. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! :)
2021. dec. 5. 02:13

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!