Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik robotporszivot ajanlana...

Melyik robotporszivot ajanlanatok kb 60 ezer forintig?

Figyelt kérdés
Ilyen arkategoriaban erdemes egyaltalan vasarolni, vagy nezzek inkabb dragabbat? Feleslegesen nem szeretek sok penzt kiadni, de azt sem szeretem, ha veszek valamit es csak felig-meddig felel meg a feladatra. Leginkabb sok kihullot hajat es macskaszort kellene feltakaritania. Azt nem banom, ha nehol a sarokban otthagy egy keveset, a problema az, hogy altalaban kb eltelik ket nap porszivozas utan es mar a padlo teljes felulete el van megint lepve hajjal es szorrel, de nem akarok ketnaponta porszivozni :)
2022. jan. 16. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Én inkább még kicsit gyűjtenék hozzá, 100 körül kezdődnek a jók.
2022. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes gyűjteni hozzá kicsit bár szerintem jól használható típusok már kb 80ezertől is vannak. Először mindenképpen érdemes felmérni a lakásodat. Mekkora területre kell, vannak e küszöbök, szőnyegek, több szintes e lakás? Ha ez megvan onnantól érdemes porszívót nézni.
2022. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyszintes es kicsi a lakas, nincsenek magas kuszobok, nekem eleg, ha a nappalit es a konyhat, eloszobat (ezek egy legterben vannak) rendben tartja. Egyelore szonyeg sincsen, csak parketta es csempe. Olyat neztem, ami fel is tud mosni, azert gondoltam, hatha jok az olcsobbak is, mivel tenyleg csak haj meg szor amivel meg kene birkozni a mindennapokban, alapos takaritasra eloveszem a rendeset, ha kell.
2022. jan. 16. 18:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan hány négyzetméter? És azok a küszöbök milyen magasak?
2022. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Viomi SE van, szerintem ár-értékben a legjobb. 80ezer körül van az ára.
2022. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Viomi SE tényleg nagyon jó az alá csak nagyon indokolt esetben érdemes menni. Az SE mellett a Vacuum Mop Prot és a Dreame D9-et tudom még ajánlani.
2022. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4 Nem magasak a kuszobok, domboruak, szerintem barmelyik atmegy rajta. Kb 30 nm lehet a terulet, amit rendben kene tartania. (Halo, furdo, wc lenyegtelen, mivel ott nem tartozkodunk se mi se az allat annyit, nem gyulik fel olyan hamar annyi kosz.)
2022. jan. 17. 18:24
 8/8 A kérdező kommentje:
5&6 Koszonom, ranezek majd, mit tud.
2022. jan. 17. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!